ג

ג'ורג'י

מזון חתולים מלא, מאוזן וטעים, המספק את כל צרכי החתול ונמכר באריזה חסכונית של 18 ק"ג ובמחיר מתאים לכל כיס.

בישראל חיים כיום כ-200,000 חתולי בית במשפחות הדואגות לצרכיהם, וכשני מיליון חתולי רחוב "יתומים".  בהיעדר משפחה מאמצת, נכנסים למשוואה מאכילי ומאכילות חתולי הרחוב, אשר מבקשים להזין כמות קטנה או גדולה של חתולים, במזון בריא וטעים, אשר יספק את כל צרכיהם של החתולים ויעניק להם בריאות מלאה. לאור הצורך של מאכילי החתולים במוצר חסכוני ומוזל בכמות נכבדה, פיתחה ביופט, יחד עם וטרינריים וטכנולוגים את – GEORGY – מזון חתולים מלא, מאוזן וטעים, המספק את כל צרכי החתול ונמכר באיזה חסכונית של 18 ק"ג ומחיר כדאי ומתאים לכל כיס.

  • בתוספת מינרלים וויטמינים חיוניים
  • אריזת חיסכון
  • מכיל כמות חלבון מהחי הדרושה לצרכים התזונתיים של חתולים

ייצור מתקדם ותווי תקן עולמיים
מזון GEORGY מיוצר בתנאים קפדניים, העומדים בקריטריונים מחמירים המשמשים לייצור מזונות לבני אדם. כל זאת, תוך שימוש בטכנולוגיות ייצור ואריזה מתקדמות, לשמירת טריות המוצרים, טעמם ופריכותם.
במעבדה המשוכללת של מפעלי חברת ביופט עוברים המוצרים בדיקות איכות למזון, בתדירות גבוהה. בנוסף, עוברים המוצרים בדיקות רצופות על ידי מהנדסי מזון ורופאים ווטרינרים, בכל אחד משלבי הייצור – החל מבדיקת חומרי הגלם וכלה בבדיקות המוצרים הסופיים.
מזון לחתולים GEORGY מיוצר בפיקוח וטרינרי ונושא אישורי איכות ארציים ועומד בתקנים בינלאומיים כדוגמת תקן  ISO 9000 , HACCP  וAAFCO – התקן האמריקאי ליצור מזונות לחתולים. בנוסף, כל מוצרי בונזו משווקים באישור משרד החקלאות – המחלקה לפיקוח על מזון בעלי-חיים.

חפשו את מוצרי GEORGY בחנויות המחמד המובחרות