כניסת לקוחותעקבו אחרינו
הצטרפו למועדון ביופט
Whatsapp Whatsapp

אודות ביופט

הפורטל המוביל לחיות מחמד

ביופט – נעים מאוד 🙂

חיות מחמד – חלק מהמשפחה
חברת ביופט בע"מ, מקבוצת מוצרי מעברות, הינה החברה הוותיקה והמובילה בישראל לייצור ולשיווק מזון וציוד לחיות מחמד.
מתוך תפיסה הרואה בחיית המחמד חלק מהמשפחה, מציעה היום ביופט פלטפורמה איכותית של מוצרים לחיים בריאים ומלאים ב-5 עולמות תוכן: תזונה, בריאות, טיפוח, שינה וסביבה וחברות.

דואגים גם לחיות המחמד וגם לבעליהן
לצד המגוון הרחב של מוצרי איכות שהיא מציעה לחיות המחמד, על פי צרכיהם השונים והמשתנים, ביופט גאה גם בתשומת הלב המיוחדת שהיא מעניקה לבעליהן.
החברה מציעה לבעלי חיות המחמד פתרונות התואמים את אופי היחסים עם חיית המחמד, אופן גידולה, צרכי המגדל והמשפחה כולה. מגוון הפתרונות מסייעים לכל אחד לטפל בחיית המחמד כדרכו, באופן מיטבי.

צוברים ידע, שמחים לשתף
במהלך השנים צברה ביופט ידע עצום וניסיון רב בתחום חיות המחמד והיא עושה הכול כדי לשתף בהם הן את בעלי חיות המחמד והן את הקמעונאים, ולפתח באמצעותם עוד ועוד פתרונות ומוצרים.

מאכילים ומפנקים את חיות המחמד בישראל ובעולם
החברה, אשר נוסדה בשנת 1972 כחלוצה בתחום הייצור של מזון יבש לכלבים ולחתולים, עשתה לה עם השנים מוניטין בזכות הקפדה בלתי מתפשרת על איכות, גם בארץ וגם בקרב החברות המובילות בעולם, אשר בחרו בה לייצג אותן בשוק חיות המחמד הישראלי. היום משווקת ביופט  את מוצריה, הכוללים מזון יבש לח וציוד, לכ-500 חנויות מחמד בישראל, לאלפי מגדלים ולרשתות המזון בשוק המאורגן. החברה גם מייצאת את מוצריה לחו"ל ומחזיקה בשליטה בחברת ההפצה 'קוזאי', הפועלת בשוק המחמד ובשוק הווטרינרי בתורכיה.

מגוון המותגים שלנו
ביופט מייבאת ומשווקת בישראל מגוון של מותגי מזון מובילים לחיות מחמד כגון: בונזו, לה קט, שזיר ועוד. בנוסף, ביופט מייצגת בישראל חברות ומותגים רבים בתחום המחמד, ביניהם: מזונות העילית הקנדיים ACANA- ORIJEN  , וכן ציוד ואביזרים נלווים של FERPLAST , VITAKRAFT , PERRIGO ועוד. לצידם ביופט מייצרת מוצרים לבעלי כנף ולמכרסמים תחת המותגים ריבוס ו MACHOO.

מובילים בחדשנות מדעית וטכנולוגית

חברת ביופט משקיעה משאבים רבים במחקר ופיתוח ובאבטחת האיכות של מוצריה. השילוב של הון אנושי מקצועי ומובחר, הכולל גם רופאים וטרינריים מומחים, מהנדסי מזון ואנשי מחקר ומדע, עם טכנולוגיות הייצור המתקדמות ביותר ומעבדה מתקדמת לבקרת איכות, מקנים לביופט את תווי התקן העולמיים המחמירים ביותר.
כל מוצרי החברה עומדים בתקנים המחמירים ביותר ועוברים אישור של משרד החקלאות.

לחצו לצפייה במדיניות האיכות של ביופט

אנחנו, בביופט, רואים את חיית המחמד כחלק מהמשפחה.
לכן, אנחנו שואפים להדק את הקשר המשפחתי עמה ולעודד את הקשב לצרכיה ולרצונותיה. אנחנו עושים הכול כדי להעניק לבעלי חיות המחמד את ההכוונה המקצועית ביותר, לשתף אותם בידע שצברנו ולהעמיד לרשותם קשת רחבה של מוצרים, הכוללים מזון לכלבים ומזון לחתולים וכן מגוון רחב של ציוד לבעלי חיים.

about-skincare

טיפוח

 בריאות

בריאות

about-sleeping

שינה וסביבה

תזונה

תזונה

חברות

חברות

הצוות שלנו

בואו להכיר את האנשים מאחורי ביופט
ד
ד"ר דיויד רוזנבלט
וטרינר
ד
ד"ר ראובן וקסלר
וטרינר
אורלי זכאי
אורלי זכאי
מומחית להתנהגות חתולים
מירב גמליאל בושן
מירב גמליאל בושן
מאלפת ומטפלת התנהגותית לכלבים
דורית דמבין
דורית דמבין
מאלפת ומומחית להתנהגות בעלי חיים
x

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies. המשך גלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש זה.
למידע נוסף ניתן לעיין במדיניות הפרטיות