בריאות

איך לבחור וטרינר

הגיע הזמן לבחור וטרינר לכלב שלכם. לא יודעים למה חשוב לשים לב כדי להחליט? קראו הכל כאן

הווטרינר של כלבכם יכול לעזור לכם לא רק בנוגע למתן חיסונים לכלב, או בנוגע לטיפול נגד תולעים, או המלצה בקשר לסוג המזון. וטרינר יכול גם לעזור לכם בנוגע לשאלות הקשורות להתנהגותו של הכלב, עצות לגבי חינוך הכלב, וגם לתת לכם פתרונות לבעיות שגרתיות כגון נשירה אצל כלבים, טיפול בטפילים, עצות מועילות לחורף ולקיץ וכדומה.

לא יודעים כיצד לבחור וטרינר לכלבים שלכם? הכנו עבורכם כמה עצות שימושיות שיסייעו לכם בהחלטה.

אז איך כדאי לבחור וטרינר לכלב שלכם?

1. בחרו בווטרינר שהוא לא רק מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום, אלא בחרו בוטרינר שאתם מרגישים שאתם יכולים לפנות אליו בכול שאלה או בעיה שיש לכם בנוגע לכלב שלכם, וטרינר שאתם מרגישים שאתם יכולים לסמוך עליו בעיניים עצומות ובמצב חירום תוכלו לצלצל אליו, והוא יענה לכם בסבלנות ומתוך רצון לעזור לכם ולהציל את הכלב שלכם.

dogform

2. שימו לב לאלמנטים נוספים כגון:
• זמינות הוטרינר- ישנן היום מרפאות וטרינריות שפתוחות 24 שעות במשך כול ימות השבוע והדבר חשוב מאוד במצבי חירום קיצוניים.
• ניקיון המרפאה הווטרינרית- מרפאה נקייה, גם בחדר הקבלה וגם בחדר הטיפולים, היא מרפאה שמכבדת ודואגת לבעלי החיים שבהם היא מטפלת.
• ציוד ווטרינרי- בכל מרפאה ווטרינרית יש ציוד אחר וישנן מרפאות ווטרינריות שמחזיקות יותר ציוד מאחרות, בחירה במרפאה עם יותר ציוד תחסוך לכם התרוצצויות למרפאות ווטרינריות אחרות, במקרים של בדיקות מורכבות או טיפולי חירום.
• המחיר-  אין ספק שככל שהמרפאה מקצועית יותר, פתוחה יותר שעות ויש לה יותר ציוד ישנם סיכויים טובים לכך שמחיר הטיפולים יהיה יקר יותר, לכן לפעמים אפשר להתפשר וללכת על מרפאה ווטרינרית פשוטה יותר ולחסוך קצת במחיר הטיפולים, ולפעמים כדאי אפילו לשקול ביטוח בעלי חיים שבדרך כלל יכסה את טיפולי החירום בכלב שלכם באם חלילה תזדקקו להם.

3. אל תהססו לחפש המלצות אצל בעלי כלבים אחרים בסביבת מגוריכם, הרבה פעמים זו הדרך הטובה ביותר למציאת הווטרינר המושלם בשבילכם ובשביל כלבכם.
לא יודעים כיצד לבחור וטרינר לכלבים שלכם? הכנו עבורכם כמה עצות שימושיות שיסייעו לכם בהחלטה.

עדיין לא מצאת את התשובה שחיפשת?

whatsapp
אהבתם? שתפו
עדיין לא מצאת את מה שחיפשת? אנחנו זמינים עבורך לכל שאלה בווטסאפ שלנו לשליחת הודעה