חברות

גידול ציפורים כחיות מחמד

אם בסתר לבכם אתם מרגישים שציפורים הם התשובה שלכם לחיות מחמד, ואם עדיין אין לכם ניסיון בגידול ציפורים בבית, עליכם לשקול מספר דברים לפניי שאתם בוחרים במין הציפור שאתם הולכים לאמץ.

אנשים שאוהבים לגדל ציפורים כחיות מחמד, מתקשים להסביר מדוע דווקא ציפורים, אבל הם טוענים בתוקף שהציפורים מחזירות להם אהבה בדיוק כמו חיות מחמד אחרות ולדעתם האישית אפילו קצת יותר מהן. אם בסתר לבכם אתם מרגישים שציפורים הם התשובה שלכם לחיות מחמד, ואם עדיין אין לכם ניסיון בגידול ציפורים בבית, עליכם לשקול מספר דברים לפניי שאתם בוחרים במין הציפור שאתם הולכים לאמץ.

ציפורים מצייצות וזה גם יכול להרעיש…
הדבר הראשון שכדאי לחשוב עליו הוא עוצמת הרעש הציפור עושה ואיזה סוג של רעש. ציפורים מצייצות, זו הדרך שלהן לתקשר עם הסובב אותן, אבל אם הציוץ של הציפור שלכם ישמע לכם רועש מידי, או מעצבן, אין לנו ספק שמדובר במתכון בטוח לצרות. לכן, עליכם למצוא בראש ובראשונה ציפור מחמד שהציוצים שלה מרגשים אתכם ושאתם מוכנים לשמוע אותם כמעט בכל רגע נתון. אם תאספו יותר מידע לגבי סוגי הציפורים השונים תוכלו לבחור בציפורים שהציוצים שלהן נעימים לכם.

גם ציפור זקוקה לחברה
ציפורים גם זקוקות לחברתכם בדיוק כמו חיות מחמד אחרות, לכן אם אתם אינכם נמצאים הרבה זמן בבית עליכם למצוא ציפור שיכולה להסתדר גם לבד, כדאי אפילו לשקול לגדל מספר של ציפורי מחמד קטנות יחדיו בכלוב, כדי שהן ייהנו אחת מחברתה של השנייה בזמן שאתם אינכם נמצאים בבית, ישנן סוגי ציפורים שאוהבות מאוד לחיות בלהקה.

dogform

כלוב גדול זה מצרך בסיסי
גם ציפורים קטנות זקוקות לכלוב גדול, כדי שהן יוכלו לעשות פעילות גופנית בתוכו. לכן עליכם לוודא שיש לכם מקום להחזקת כלוב גדול, זכרו ככל שהציפור גדולה יותר, כך היא תזדקק לכלוב יותר גדול כדי שיתאפשר לה לזוז בתוכו ולבצע פעילות גופנית, תוכים שאפשר להוציא מחוץ לכלוב צריכים גם מתקן עמידה שעליו הם יוכלו להתיישב מידי פעם.

כמה זה עולה?
מחירן של ציפורי המחמד יכול לנוע מכמה עשרות שקלים למאות שקלים.
רכישת הציוד ההתחלתי היא גם הוצאה כספית שעליכם לקחת בחשבון, לפניי שאתם מתחילים בתהליך האימוץ של ציפור מחמד. אבל באהבה, כמו באהבה, לפעמים ציוץ אחד קטן של ציפור שיר יכול להיות שווה את כל הטרחה מסביב לגידולן.

עדיין לא מצאת את התשובה שחיפשת?

whatsapp
אהבתם? שתפו
עדיין לא מצאת את מה שחיפשת? אנחנו זמינים עבורך לכל שאלה בווטסאפ שלנו לשליחת הודעה