חברות

הומניזציה – הטרנדים האנושיים של חיות המחמד

מה שטוב לי טוב לחיית המחמד שלי

כאילו לא די בכך שלאחרונה אנחנו רוצים להיות חלק מעולם החיות ועוטפים את עצמנו בסוודרים פרוותיים, בחולצות מנומרות עם חגורות עור נחש, ויושבים בפיג'מות דמויות ארנב על שטיח דמוי זברה, עכשיו אנחנו גם רוצים שחיית המחמד שלנו תהיה כמונו.
חיקוי? הזדהות? אבדן גבולות או רצון להרעיף אהבה? תהיה מה שתהיה התשובה,
נראה ש"מגמת ההומניזציה" כבר כאן כדי להישאר. אנשים מאמצים את המגמות האנושיות הרווחות בתחומי הבריאות, האופנה ואיכות החיים גם לתחום המחמד.

מזון בריאות

צמחוני, טבעוני, אורגני, ללא גלוטן, היפואלרגני, מועשר בויטמינים ובמינרלים, דל מלח, ללא תוספת סוכר, ללא חומרים משמרים, בלי צבעי מאכל… מגמות התזונה הבריאה תופסות תאוצה בעולמנו ואיתן כנראה שגם ההבנה שניתן לשפר באמצעות התזונה גם את בריאותן של חיות המחמד שלנו.
על רבים ממוצרי חברת ביופט כבר היום מתנוסס כיתוב המפרט את איכויותיהם הבריאותיות, לנוחותם גם של הבעלים האכפתיים והקפדניים ביותר.

מגמת מוצרי מזון ללא גלוטן כובשת במהירות את מדפי המזון שלנו, וגם את חנויות המזון לחיות מחמד. חברות מובילות, בעיקר של מוצרי איכות טבעיים, החלו להיכנס לתחום, עם מגוון מוצרים ללא דגנים, המבטיחים תזונה איכותית גם לכלבים רגישים. חברת ביופט מובילה את הטרנד בישראל עם סדרה חדשה של חטיפי איכות אפויים ובריאים מבית Darford, אשר אינם כוללים אפילו טיפת דגנים וגלוטן, במגוון טעמים ייחודיים – עם גבינת צ'דר, חמאת בוטנים ועוד. חלקם אפילו עם ירקות אורגניים מגידול עצמי.
גם מגמת הטבעונות הרווחת בעולם האנושי משפיעה על בעלי חיים. הטרנד שהתחיל בארה"ב הגיע עד אלינו, וגם כאן טבעונים רבים מחפשים עבור חיות המחמד שלהם פתרונות תזונה טבעוניים ובריאים. בשעה שתזונה צמחונית וטבעונית אינה מומלצת לחתולים, הרי שעבור כלבים קיימים היום בשוק חטיפים טבעוניים ואף מזון יבש טבעוני על בסיס סויה. הגיע כנראה זמנם אפילו של כלבי הציד לחמול קצת…

עיצוב ולייף סטייל

הוא לובש בגדי מעצבים, שרוע על מיטת מעצבים ומנשנש להנאתו חטיפי פיצה וטאקו.
אח… החיים הטובים. אנחנו מדברים כמובן על הכלב של היום.
ככה זה כשמיטות לכלבים מעוצבות כמו מילה האחרונה בריהוט חדרי השינה של בני אדם, והחטיפים שנמצאים על שולחן האירוח שלכם ושל ילדיכם משמשים השראה לחטיפי חיות המחמד.

dogform

ו… אפילו קצת יהדות

למה שרק אנחנו נציין את חגי ישראל? תחפושות פורים לכלבים ומזון כשר לפסח לחיות המחמד הופכים לנפוצים יותר ויותר. שומרי כשרות רבים רוכשים לחיות המחמד שלהם מזון נטול גלוטן, כדי לא להכניס הביתה חמץ ועדיין להעניק לחיות המחמד תזונה שלמה ובריאה. המותגים המובילים, ביניהם בונזו ולה קט התגייסו אף הם למשימת הכשרות עם ליינים מיוחדים של מוצרים נטולי חמץ לפסח. על פי דיווחי בעלי חנויות המחמד המגמה מעמיקה וכמות הרכישות נמצאת בעלייה מתמדת.

חייתי או אנושי?

עדיין לא מצאת את התשובה שחיפשת?

whatsapp
אהבתם? שתפו
עדיין לא מצאת את מה שחיפשת? אנחנו זמינים עבורך לכל שאלה בווטסאפ שלנו לשליחת הודעה