שינה וסביבה

איך להרגיל כלב לבית חדש? הכן את המקום לגור החדש

כאשר מגיע כלב חדש לבית, ככל הנראה ייקח לו זמן להסתגל למקום. על מנת להקל עליו, עלינו לסדר לו מקום שקט ונעים, בו יוכל לישון ולהרגיש בנוח.

כאשר מגיע כלב חדש לבית, ככל הנראה ייקח לו זמן להסתגל למקום. על מנת להקל עליו, עלינו לסדר לו מקום שקט ונעים, בו יוכל לישון ולהרגיש בנוח.
איך להרגיל כלב לבית חדש
עלינו למצוא את הפינה המתאימה לכלב שלנו

מרבית הכלבים לא אוהבים להיות מבודדים, ואוהבים להיות בקרבת בעליהם ובנוכחות אנשים כמו בסלון הבית.
חלק אחר, יעדיפו פינה שקטה יותר ושלא יפריעו להם.
עליכם להתאים את הפינה של הכלב לצרכים שלו, בחנו את העניין בימים הראשונים ונסו לראות היכן הכלב מרגיש יותר בנוח. בנו לו פינה שתכיל מיטה/ מזרון, וקערת מים. אפשר להניח גם צעצוע או בובה לכלב, כל דבר שיעזור לו להרגיש יותר בנוח.

איך להרגיל כלב לבית חדש?

כידוע לנו, גורים צעירים אוהבים ללעוס ולאכול כל מה שנקרה בדרכם. ולכן, עלינו לצמצם נזקים מבעוד מועד.
גורים אוהבים ללעוס דברים כמו: נעליים, חפצים בגודל סביר שיוכלו להרים באמצעות הפה, כבלים וחוטי חשמל.
בנוסף , אנחנו ממליצים מאוד להכניס את פח האשפה לתוך ארון, ולהסתיר תרופות, חומרי הדברה וניקוי, כל זאת על מנת לשמור על הגור מפניי סכנה.
טיפ- אפשר לרדת ל"מצב ארבע" על מנת לראות את הדברים מעיניים של כלב, ולהזיז ולהחביא כל מה שנראה לכם שיכול למשוך את תשומת ליבו ועלול להיות מסוכן לו, ומה הוא יכול למשוך ולהרוס.

איך להרגיל כלב לבית חדש
מלונה לחצר

ישנם כלבים שמתאימים לגידול מחוץ לבית כאשר הם גדלים.
המון אנשים כאשר הולכים לעבודה, משאירים את הכלב מחוץ לבית באוויר הצח, על מנת שיוכל לשחק ולקבל קצת ויטמין D מהשמש.
אם בכוונתכם להשאיר את הכלב בחוץ, אפשר להכין לו מראש פינה עם מלונה, או פינה מגודרת בה יוכל לשהות במשך היום. כמובן שתמיד יש להשאיר לכלב כמות גדולה של מים וצעצועים, על מנת שיוכל להעסיק את עצמו במהלך היום.

dogform

חשוב להדגיש, כי לכל כלב יש את הצרכים והרצונות שלו ועלינו להתחשב בהם ככל שניתן. למשל, כלבים כמו רועה בלגי לא יהיו מאושרים במלונה למרות שיש להם סיבולת לקור, עדיף להם להיות בבית. לכן, עלינו להיות קשובים להתנהגות הכלב ונצטרך לקלוט את הסימנים שיעזרו לנו להחליט האם הכלב מרוצה או זקוק לשינוי. ולבסוף, כאשר הכלב ירגיש בנוח אנחנו נוכל להירגע וליהנות מחיית המחמד המקסימה והאהובה שלנו.

 

עדיין לא מצאת את התשובה שחיפשת?

whatsapp
אהבתם? שתפו
עדיין לא מצאת את מה שחיפשת? אנחנו זמינים עבורך לכל שאלה בווטסאפ שלנו לשליחת הודעה