חברות

גידול גור כלבים – מה צריך לדעת לפני שמצרפים למשפחה גור?

איזה כיף! החלטת להביא גור חדש הביתה :) לפני הכל תמיד כדאי לתכנן גידול גור כלבים מעט מראש, כדי שהגור החדש שלך ואתה תוכלו ליהנות אחד מהשני כמה שניתן. סמוך עלינו, זה יכול לעשות שינוי גדול לטווח הארוך.

להתחיל עם גישה נכונה


התקופה הגורית היא זמנית. הגור שלך מתוק ונפלא אבל כנראה שיהיה גם תובעני מאוד. לכן, פשוט קח זאת בחשבון כחלק מתהליך גידול גור כלבים. אם אתה נוהג לעבוד שעות רבות מחוץ לבית, יהיה לגור שלך קשה מאוד להישאר כל היום לבדו. בנוסף, תצטרך זמן כדי לחנך אותו לצרכים וגם קצת משמעת לא תזיק. לכן, התאזר בסבלנות וזכור שזו תקופה קצרה שחולפת במהרה. פתאום מבלי שתשים לב, הגור שלך יהיה כלב בוגר.
גידול גור כלבים
מה צריך?

קערה למים ולאוכל, רצוי מנירוסטה או מפלסטיק איכותי שיהיה קשה לגור להפוך ולהרוס
קולר ורצועה לגורים
– תג זיהוי כדי לתלות על גבי הקולר. אם חלילה הגור שלך ילך לאיבוד יוכלו למצוא אותך בקלות
– צעצועי לעיסה, כדורי גומי, עצמות דחוסות ועוד אביזרים שיעזרו לגור שלך לעזוב את הרהיטים בבית במנוחה ולהתרכז רק בהם. זה משתלם.
מזון יבש לכלבים איכותי המותאם במיוחד לגורים
ספריי מיוחד שניתן לרסס על גבי רגלי הרהיטים כדי למנוע ממנו ללעוס אותם
– שער מיוחד מעץ או מפלסטיק שיכול לסגור פתחים שלא הייתם רוצים שהגור שלכם יעבור בהם. תוכלו לתחום אותו לאזור מסויים בבית שבו נמצאים דברים שאפשרי יותר להרוס וללכלך. – אפשר לקנות ספר על גידול גורים, להתייעץ עם וטרינר או לצפות בסירטונים ברשת. תוכלו ללמוד הרבה
מזרון מיוחד או מיטה רכה ונעימה שיהיה לגור שלך כיף לרבוץ ולישון עליהם

בחירת כלב לאימוץ


סוף מעשה במחשבה תחילה.
כדי שהאימוץ יצליח וכדי שהכלב החדש ישתלב בצורה הטובה ביותר בחיים שלכם, עליכם להגיע למספר החלטות בנוגע לסוג, גודל, מין וגיל הכלב שאתם רוצים לאמץ ועדיף שתעשו את ההחלטה בבית, ביחד עם הילדים אם ישנם, כדי שכאשר תלכו ליום אימוץ לא תתבלבלו מהשפע הרב של זנבות מכשכשים וכלבים מכל הגדלים, הגילאים והסוגים, שרק רוצים שתיקחו אותם הביתה. החלטה מראש שהתקבלה ביחד עם הילדים תעזור לכם לעשות קצת סדר בבלגן והכי חשוב הילדים ידעו עם איזה כלב הם אמורים לחזור הביתה, כך שגם להם יהיה יותר קל לבחור. למידע נוסף על אימוץ כלבים.

בקר את הוטרינר שלך


קבע פגישה ראשונה אצל הוטרינר מוקדם ככל האפשר. הווטרינר של כלבכם יכול לעזור לכם לא רק בנוגע למתן חיסונים לכלב, או בנוגע לטיפול נגד תולעים, או המלצה בקשר לסוג המזון, הווטרינר יכול גם לעזור לכם בנוגע לשאלות הקשורות להתנהגותו של הכלב, עצות לגבי חינוך הכלב, הוטרינר יכול לתת לכם פתרונות לבעיות שגרתיות כגון נשירה אצל כלבים, טיפול בטפילים, עצות מועילות לחורף ולקיץ וכדומה. אז איך כדאי לבחור את הוטרינר של הכלב שלכם? 

קראו עוד על איך בוחרים וטרינר.
גידול גור כלבים

dogform

אילוף כלבים לעשיית צרכים בחוץ

אנשים רבים נרתעים מאימוץ גורי כלבים מכיוון שהם יודעים שהם יצטרכו לאמן את הגור שלהם לעשות את צרכיו בחוץ. הדבר מרתיע ומפחיד אותם שמא הם ייכשלו בתהליך זה, או שתהליך האילוף יימשך זמן רב מידי. למדו איך תוכלו ללמד את הגור שלכם לעשות את צרכיו מחוץ לבית בדרך שתהיה נוחה ונעימה לשניכם.
קראו על אילוף גורים לעשיית צרכים בחוץ.

טיפים לגידול גורי כלבים

רוצים לגלות מה תוכלו לעשות כדי להקל על הגור החדש שלכם את ההתאקלמות בביתכם?
יש לנו כמה טיפים בשבילכם. רמז… זה קשור לבקבוק חמים ושעון מתקתק
סקרנים? קראו עוד על גידול גורי כלבים.

תהליך החיברות בכלבים

תהליך החיברות (סוציאליזציה) של הכלבים הוא בדרך כלל חשוב הרבה יותר מאשר אילוף הגור לעשיית צרכים מחוץ לבית. תהליך חיברות נכון ילמד את הכלב כיצד להתנהג נכון במצבים שונים והכי חשוב כלבכם לא יהפוך לחרדתי, עצבני או תוקפני במצבים חדשים, או עם אנשים וכלבים שהוא אינו מכיר. אז מתי מתחילים ואיך הופכים את התהליך לחיובי?
גלו הכל ממש כאן

עדיין לא מצאת את התשובה שחיפשת?

whatsapp
אהבתם? שתפו
עדיין לא מצאת את מה שחיפשת? אנחנו זמינים עבורך לכל שאלה בווטסאפ שלנו לשליחת הודעה