תזונה

כל מה שחשוב לדעת על הצרכים התזונתיים של הכלב האורבני

כשהאדם ביית את הכלבים ואת החתולים, חתמנו אתם על חוזה: אתם תדאגו לנו ואנחנו נבטיח לדאוג לכם. הרחקנו אותם מסביבתם הטבעית והכנסנו אותם אל ערינו, בתינו ולבבותינו, על הטוב והרע שבכך.

בעוד בני דודם שנשארו מאחור ביערות ובסוואנות צריכים לדאוג בעצמם למזונם ולביטחונם, חיות המחמד העירוניות מקבלות מאיתנו אוכל מוכן, ללא ציד ומאמץ, שלא לדבר על פינוקים.  אולם מנגד, הן תלויות לחלוטין בטוב ליבנו ובמחויבות שלנו. בעוד חיי העיר מגינים עליהן מפני אויביהם בטבע, הם חושפים אותן לסכנות חדשות: זיהום ורעש, סטרס, מיעוט תנועה, אכילת יתר ומשטחי הליכה קשים שאינם מותאמים למפרקים ולכפות הרגליים שלהן.

כל אלו מעמידות אתגרים חדשים בפני ווטרינרים ומדענים שהקדישו את חייהם לתחום ההזנה של חיות מחמד ומעמידות במבחן את חלקנו בחוזה – האם נדע להגן על חיות הבית האורבניות מפני סכנות העיר?

ד"ר דיויד רוזנבלט , וטרינר ראשי, ביופט: "מרפאות וטרינריות המשרתות אוכלוסייה כפרית רואות תמהיל שונה של תחלואה בהשוואה למרפאות במרחב העירוני. בעיר יש יותר תחלואה סביב מיעוט פעילות והשמנת יתר, שחיקת מפרקים וכפות רגליים, נזקי זיהום אוויר והרבה הפרעות התנהגות בגלל היצף חושי."

הבשורה, להולכים על ארבע במרחב העירוני, יצאה מחברת ביופט.

צוות פיתוח מיוחד של וטרינרים ותזונאים מובילים מהארץ ומהעולם, בדק את המאפיינים הסביבתיים וההתנהגותיים במרחב העירוני שיכולים להשפיע על בריאות חיות המחמד. השאלה היתה כיצד ניתן להקל על חיות מחמד אלו באמצעות תזונה ייעודית, והמטרה היתה לבנות מתכונים המחקים, ככל הניתן, את הדיאטה של הטורפים בטבע, אך להכניס בהם התאמות תזונתיות רלבנטיות כדי לדייק אותם לסביבת החיים העירונית.

התוצאה היתה סדרת המתכונים החדשה והעדכנית שזכתה לשם  Urban Choice :

מזון יבש מלא לכלבים וחתולים המותאם לכל שלב בחיים, שימורים מפנקים, חטיפים לכלבים ומאלט פסטה לסיוע בהפחתת כדורי פרווה בחתולים.

dogform

אז מה אוכלים בעיר?

בפיתוח של Urban Choice הושם דגש מיוחד על מרכיבים איכותיים המותאמים בדיוק לצרכיהם של כלבים החיים בסביבה אורבנית:

  • הקפדה על יחס מאוזן בין חלבון, שומן ופחמימות התורמים לשמירה על משקל תקין. בנוסף, כל מנה של אורבן צ'ויס מכילה L קרניטין וסיבים תזונתיים המסייעים בהתמודדות עם חוסר פעילות והשמנת יתר.
  • תוספת קמומיל, פסיפלורה וחיידקים פרו-ביוטיים אשר מסייעים להתמודדות הגוף עם קצב החיים המהיר של העיר והסטרס הנובע מרעשים חזקים, תאורה לא טבעית, ריחות חזקים ומאפיינים עירוניים מסוג זה.
  • באמצעות שילוב ייחודי של אבץ, חומצות שומן מסוג אומגה 3 ואומגה 6, כונדרואיטין וגלוקוזאמין לסיוע בשמירה על כפות הרגליים מפני שחיקה, ולתמיכה בהתמודדות עם עומס על מפרקים וכריות כף הרגל האופייני לכלבים שהולכים הרבה על משטחים קשים ומדרגות.

להירגע מהאוכל, להתלהב מהטעם

בעיר, כמו בעיר, גם חיות המחמד זכו ליחס של פודיז אמיתיים. סדרת Urban Choice מאפשרת להם ליהנות מטעמי גורמה אמיתיים, לצד כל היתרונות של התזונה העירונית החדשה.

להזמנת אריזת התנסות של אורבן צ'ויס בגודל מיוחד במתנה: https://www.theurbanchoice.com/get-a-sample/

עדיין לא מצאת את התשובה שחיפשת?

whatsapp
אהבתם? שתפו
עדיין לא מצאת את מה שחיפשת? אנחנו זמינים עבורך לכל שאלה בווטסאפ שלנו לשליחת הודעה