חברות

ציפורי אהבה

בואו להתאהב בציפורי האהבה

יופיין של ציפורי האהבה בעלות הצבעים הבוהקים יכול לגרום לכל אחד מאתנו להתאהב בהן בקלות רבה, ציפורי האהבה חיות בזוגות, לכן מומלץ לגדל זוג של ציפורי אהבה כדי שהן לא ירגישו בודדות בשעות שבהן אתם לא תוכלו להעניק להן תשומת לב, או בשעות שלא תהיו בבית. ציפורי האהבה  הן מלאות חיבה לא רק כלפי בני הזוג שלהן, אלא גם כלפי הבעלים שלהן והן מזהות אותו ונקשרות אליו.

ציפורי האהבה שוקלות בין 42 ל- 60 גרם, כאשר הנקבות רזות יותר מהזכרים, ציפורים אלו הן מלאות אנרגיה ונוטות להרעיש בפטפוטיהן הבלתי פוסקים, כדאי לקחת זאת בחשבון לפני קנייתן. עקב העובדה שבהשוואה לסוגי ציפורים אחרים הן גם מאוד אינטליגנטיות, ניתן לאלף אותן לתת נשיקה, לנפנף ברגל, לצעוד קדימה ועוד טריקים נוספים.
חלקן גם יכולות ללמוד לדבר או לשרוק.

גם אם תתקשו לאלף אותן, תגלו שהתבוננות בסוג ציפורים זה בזמן שהן משחקות, או משוחחות אחת עם השנייה, היא מרתקת ומשעשעת, במיוחד באופן שבו ציפורי האהבה מנהלות את מערכת היחסים שלהן עם בן או בת הזוג.

סוג ציפורי האהבה כמו כל זן אחר של ציפורי מחמד זקוקות לכלוב תעופה גדול עשוי ממתכת. הכלוב של הציפורים צריך להיות ממוקם במקום מאוורר והרחק מחומרי ניקוי או כימיקלים רעילים, גם הכלוב עצמו באם הוא צבוע צריך להיות צבוע בצבעים שאינם רעילים. את הכלוב צריך להרחיק מקרני שמש ישירות, או מרוח פרצים חזקה.

ציפורי האהבה שחיות בטבע ניזונות בעיקר מסוגים שונים של זרעים, גרעינים, פירות יער ועוד. כאשר הן נמצאות בשבי כדאי לתת להם מזון מיוחד שמיועד להן ואפשר לקנות אותו בחנויות לחיות מחמד, מלבד זאת כדאי להעשיר את התזונה שלהן בפירות וירקות טריים, אבל ישנם מזונות האסורים לחלוטין על ציפורי האהבה כגון: אבוקדו, תורמוס, שוקולד וכדומה, לכן כדאי לברר עם וטרינר המומחה לסוגים שונים של ציפורי נוי מאלו מזונות כדאי להימנע לחלוטין.

dogform

כאשר אתם מגדלים זכר ונקבה, עליכם להיות מוכנים לעובדה שציפורי האהבה יתחילו להתרבות בשלב כלשהו, זוג של ציפורי אהבה יכול להטיל 3 ביצים בשנה. הגידול של גוזלים מצריך מיומנות, מקצועיות, ניסיון וכמובן שגם מקום נוסף, לפעמים כדאי לשקול קניית ציפורי אהבה מאותו מין, במיוחד אם אין לכם זמן או ניסיון בגידול גוזלים.

סוג ציפורים זה הוא קטן מאוד, גודלן הזעיר של ציפורי אהבה מחייב לימוד כיצד לאחוז נכון את הציפור למקרה שתצטרכו להוציאה מהכלוב, בקשו מהמוכר בחנות לחיות מחמד שיראה לכם כיצד אוחזים נכון את הציפור, כבר ביום שבו אתם קונים אותן, כדי שלא תפגעו בה בטעות.

עדיין לא מצאת את התשובה שחיפשת?

whatsapp
אהבתם? שתפו
עדיין לא מצאת את מה שחיפשת? אנחנו זמינים עבורך לכל שאלה בווטסאפ שלנו לשליחת הודעה