ג

ג'ורג'י פלוס

מזון חתולים מלא, מאוזן וטעים מתמיד, המספק את כל צרכי החתול וכולל גם נוסחה ייחודית בעלת איזון מינרלי, המסייעת בהגנה על דרכי השתן של החתול מפני דלקות. +GEORGY פותח ושופר במיוחד עבור הנזקקים לכמות גדולה של מזון ועבור מאכילי חתולי רחוב ונמכר באריזה חסכונית של 18 ק"ג ובמחיר מתאים לכל כיס.

+GEORGY
מזון חתולים יבש, מלא, מאוזן,
מועשר וטעים מתמיד
עם הנוסחה הייחודית
המסייעת בשמירה על דרכי השתן מפני דלקות!

 

בישראל חיים כיום כ-200,000 חתולי בית במשפחות הדואגות לצרכיהם, וכשני מיליון חתולי רחוב "יתומים". למרבית המזל, בהיעדר משפחה מאמצת, מאכילי ומאכילות חתולי הרחוב רבים מבקשים להזין כמות קטנה או גדולה של חתולים, במזון בריא וטעים, אשר יספק את כל צרכיהם של החתולים ויעניק להם בריאות מלאה.
לאור הצורך של מאכילי החתולים במוצר חסכוני ומוזל בכמות נכבדה, פיתחה ביופט, יחד עם וטרינריים וטכנולוגים את – +GEORGY גרסה משופרת של מזון החתולים האהוב GEORGY+. GEORGY הוא עכשיו מלא, מאוזן ובריא מאי פעם וגם טעים יותר לחתולים, על פי מבחני טעימה שנערכו. מלבד כמות החלבון הנדרשת לחתול ותוספת מינרלים וויטמינים חיוניים, מצטיין +GEORGY בשני שיפורים חשובים ביותר:
מאחר וחתולי הרחוב רגישים יותר לדלקות בדרכי השתן, על פי רוב בגלל מיעוט מי שתיה זמינים, ג'ורג'י פלוס מיוצר מפורמולה בעלת איזון מינרלי, אשר מסייעת בהגנה על דרכי השתן של החתול מפני דלקות.
בנוסף, +GEORGY מכיל ירקות: אפונה כמקור לוויטמינים ולנוגדי חימצון ופולפת סלק כמקור לסיבים תזונתיים.

• נוסחה ייחודית המסייעת בהגנה על דרכי השתן של החתול מפני דלקות!
מועשר בויטמינים, נוגדי חימצון ירקות וסיבים תזונתיים לבריאות מיטבית
• מכיל כמות חלבון מהחי הדרושה לצרכים התזונתיים של חתולים
• אריזת חיסכון של 18 ק"ג
• מחיר משתלם ומתאים לכל כיס

ייצור מתקדם ותווי תקן עולמיים
מזון +GEORGY מיוצר בתנאים קפדניים, העומדים בקריטריונים מחמירים, תוך שימוש בטכנולוגיות ייצור ואריזה מתקדמות, לשמירת טריות המוצרים, טעמם ופריכותם.
מזון לחתולים +GEORGY עומד בתקן האירופאי למזון בעלי חיים FEDIAF ובנוסף, המוצר משווק באישור משרד החקלאות – המחלקה לפיקוח על מזון בעלי-חיים.

לעמוד המוצר +GEORGY

חפשו את מוצרי +GEORGY בחנויות המחמד המובחרות