לה קט

לה קט

מותג החתולים האהוב לה קט כולל מגוון עשיר, מפנק ובריא של מזונות לחתולים: ממזון יבש לתזונה יומיומית ועד לשימורים, מעדנים ואפילו חטיפים.

מותג לה קט, מזון החתולים האהוב כולל מגוון עשיר, מפנק ובריא של מזונות לחתולים: ממזון יבש לתזונה יומיומית ועד לשימורים, מעדנים ואפילו חטיפים.

מזון החתולים האהוב לה קט, פרי פיתוח משותף ישראלי-צרפתי-אמריקאי, יוצר בישראל מאז 1974. לאורך כל השנים שקדו מומחי החברה על פיתוח פורמולות וטעמים חדשים, המותאמים במיוחד לחתולים בהרכבם ובמרקמם, קולעים לטעמם ומיטיבים לשמור על בריאותם, בזכות ערכיהם התזונתיים הייחודיים: ללא צבעי מאכל ! תוספת של 25 ויטמינים ומינרלים! תוספת אומגה 3 ואומגה 6, לפרווה בריאה ומבריקה!

המהפך: טעים יותר ! בריא יותר! נוח יותר!
עם העברת ייצור מוצרי לה קט לאירופה, התאפשר לבצע מהפך ולהכניס את מוצרי לה קט לעידן חדש של טעם ובריאות.
בזכות המעבר לייצור בטכנולוגיות המתקדמות בעולם ומיטב מומחי התזונה האירופיים, עברו כל הפורמולות של לה קט קפיצת מדרגה:
מעתה, בשר הוא הרכיב הראשון בכל מוצר של לה קט!

זה אומר שהחתול שלך אוכל אוכל מזין ובריא יותר. ומה שלא פחות חשוב: טעים לו יותר. הרבה יותר! כל המתכונים החדשים של לה קט עברו בדיקות טעימות. מכוני המחקר המובילים חתמו והחתולים ליקקו את השפם.
כל המתכונים החדשים של לה קט אינם כוללים צבעי מאכל והם עשירים בוויטמינים ובמינרלים וברכיב מיוחד המסייע בשמירה על בריאות דרכי השתן של החתול.

גם האריזות עברו שדרוג מתוך דאגה לנוחות השימוש ולשמירה על הטריות גם אחרי שהאריזה נפתחה, כל אריזות לה קט מצוידות בזיפר לסגירה חוזרת ולשמירת טריות המוצר.
האריזות במשקל 7.2 ק"ג מצוידות בזיפר לשמירה על הטריות וגם בידיות לנוחות מרבית.

גם היום, כמו תמיד, מזון לה קט מיוצר בתנאים קפדניים, העומדים בקריטריונים מחמירים.
כל מוצרי לה קט עומדים בתקן האירופאי למזון בעלי חיים FEDIAF ומשווקים באישור משרד החקלאות – המחלקה לפיקוח על מזון בעלי-חיים.

 

למידע נוסף על הנוסחה המסייעת בשמירה על דרכי השתן לחץ כאן

סדרת הפאוצ'ים המפנקת של לה קט:

מזון לח, טעים ועשיר בבשר (לפחות 74% בשר!)
הפאוץ' של לה קט הינו מוצר חדשני אשר נועד לענות על צרכיו התזונתיים של החתול ובאותה עת לספק לו נוזלים ולסייע בשמירה על בריאות דרכי השתן שלו.
הפאוץ' מכיל טאורין המסייע בשמירה על בריאות הלב, ויטמינים ומינרלים וללא חומרים משמרים.

מבחר של שמונה טעמים נהדרים:

  • פאוץ' נתחוני לה קט עם עוף ברוטב
  • פאוץ' נתחוני לה קט עם סלמון סטרילייזד
  • פאוץ' נתחוני לה קט עם בקר ברוטב
  • פאוץ' נתחוני לה קט עם סלמון ברוטב
  • פאוץ' נתחוני לה קט עם בקר בג'לי
  • פאוץ' נתחוני לה קט עם עוף בג'לי
  • פאוץ' נתחוני לה קט עם דג פורל בג'לי
  • פאוץ' נתחוני לה קט עם טונה בג'לי

למידע נוסף על סדרת הפאוצ'ים במרקם ג'לי

למידע נוסף על סדרת הפאוצ'ים ברוטב

מחירון מומלץ לצרכן: 4.9 ₪

מגוון המעדנים של לה קט:
מגוון מעדני לה קט 85 גרם – מעדני גורמה טעימים במיוחד במרקמים וטעמים מגוונים, עשויים מבשר אמיתי ללא תוספת של פחמימות, דגנים סוכר, מלח או צבעי מאכל. המעדנים משמשים פינוק בריא לחתולים בכל שלבי החיים ומגיעים ב 5 טעמים: מעדן פטה כבד ועוף, מעדן דגי אוקיינוס, מעדן עוף גורמה, מעדן נתחוני טונה, מעדן אוצרות הים.
חדש! סדרת מעדני מוס קוזין 85 גרם – מעדנים במרקם מוס טעימים במיוחד, מרקם מפנק, בשר אמיתי, ללא צבעי מאכל, ללא חומרים משמרים, נטול סוכר, ללא דגנים – פינוק מושלם לחתול. מגיעים ב 5 טעמים כולל מעדן מיוחד לחתלתולים: מעדן בקר, מעדן סלמון, מעדן עוף, מעדן ברווז, מעדן כבד לחתלתולים.
מגוון מעדני מוס ופטה 155 גרם – המעדנים בעלי מרקם רך ומפנק , אינם מכילים דגנים או צבעי מאכל.
בסדרה 9 טעמים: מוס עוף, מוס סלמון, מוס כבד, מוס מקרל, פטה עוף, פטה טונה עם סלמון, פטה דגי אוקיינוס, פטה עוף עם סלמון, נתחוני עוף עם טונה ברוטב.
מעדני לה קט במרקם פטה 100 גרם – מעדנים טעימים במרקם פטה המגיעים באריזה ידידותית לסביבה המאפשרת גם אכילה של המעדן ישירות מהקופסא. המעדנים אינם מכילים דגנים סוכר או מלח או צבעי מאכל.
מעדני לה קט במרקם פטה מגיעים 3 טעמים :פטה בקר , פטה עוף וכבד, פטה סלמון. ניתן להשיג גם באריזת רביעייה בטעמים:  פטה בקר, פטה עוף וכבד, פטה סלמון, פטה עוף והודו לחתלתולים.
מעדני לה קט 400 גרם – מעדני לה קט 400 גרם משווקים בישראל למעלה מ15 שנה וידועים בטעימות הגבוהה שלהם. המעדנים מגיעים בצ'אנקים( נתחונים) או פטה ובמגוון של טעמים. המעדנים אינם מכילים סוכר מלח או צבעי מאכל.
מגיעים ב 5 טעמים בודדים:  עוף, דגים, סלמון, כבד, הודו.
ניתן להשיג גם באריזות חיסכון מולטיפק של 3 יחידות: מוליטפק פטה או מולטיפק נתחונים.

             

חטיפי לה קט:
חטיפי לה קט מיוצרים מרכיבים טבעיים בלבד המעשירים את החטיף בחלבון איכותי, ויטמינים ומינרלים. חטיפי לה קט מצוינים כחטיף בריא, כפרס או כאמצעי אילוף עבור חתולך!
מגיעים במגוון טעמים: כבד עם אפונה וגזר, כבד עם בטטה וברוקולי וכבד עם תפוח ודלעת.

חדש! חטיף מקלות בשר – חטיפי לה קט בשרניים וטעימים במיוחד. כל חטיף מכיל 5 מקלות בשר במשקל כולל של 30 גרם. החטיפים מגיעים במגוון של שלושה טעמים: כבש, סלמון ועוף. החטיפים מיוצרים במפעל מתקדם ומרכיבים איכותיים. הוא אינו מכיל צבעי מאכל וחומרי טעם מלאכותיים וללא תוספת סוכר.

למגוון מוצרי לה קט יבש
למגוון מעדני לה קט
למגוון חטיפי לה קט

חפשו את מוצרי לה קט – בחנויות המחמד וברשתות השיווק המובילות
למידע נוסף: 1-800-60-20-30