סנטרי

סנטרי

מותג SENTRY, מבית ענקית הבריאות Perrigo, מעניק מגוון פתרונות מהירים, יעילים ובטוחים בשלל תחומים.

המותג הבינלאומי SENTRY לטיפול ולטיפוח חיות מחמד, פותח על ידי חברת פריגו העולמית, המייצרת מוצרים בתחום הבריאות גם לחיות מחמד כבר למעלה מ-100 שנה, והינה אחת החברות המובילות בשוק האמריקאי.

עולם ההדברה
מוצרי מותג SENTRY, המתמחה בחומרים להדברת פרעושים, קרציות וכינים, פותחו על ידי מומחי החברה והם מצטיינים בשלושת הפרמטרים החשובים ביותר: יעילות בהשמדת הפרעושים והקרציות, מהירות התגובה והבטיחות הבריאותית לחיית המחמד.
מוצרי סנטרי משפרים את בריאותה ואת איכות חייה של חיית המחמד ומגנים על בני המשפחה מפני מחלות קשות שחיית המחמד עלולה לשאת כתוצאה מהימצאות מזיקים.
מוצרי המותג מותאמים לסוג חיית המחמד, גודלה ולסוג המזיקים שאותם רוצים להשמיד.

  • יעילות מוכחת
  • פעולה מהירה
  • בטוח לחיית המחמד

שמפו SENTRY PRO  להדברת פרעושים וקרציות

  • מדביר פרעושים זמן קצר לאחר השימוש וקרציות תוך יום-יומיים.
  • יעילות מקסימלית של התכשיר מושגת תוך 7-10 ימים מתחילת השימוש.

עולם בריאות הנפש – מוצרי קאלמינג (הרגעה)
פרומונים הם חומרים טבעיים המופרשים על ידי האם לגוריה במהלך ההנקה, ומעניקים לגורים/ לחתלתולים את החוויה הראשונית והבסיסית של טיפול, ביטחון ורגיעה. מרגע זה, נוכחות פרומונים בבגרות, תחקה את תחושת המוגנות והרגיעה שקיבלו בינקותם, כיוון שכלבים וחתולים מזהים ומגיבים לפרומונים אלו לאורך כל חייהם. הימצאות של פרומונים אלו בבגרותם, תעזור להפחית ממצבי מתח וחרדה  ולהיפטר מהתנהגויות בלתי רצויות כגון התנהגות תוקפנית, שריטות, כרסומים, יללות, חרדה בנסיעות, נביחות, ועוד ועוד…

מצבים הגורמים לחרדה ומתח אצל בע"ח:

מוצרים:
אייקון תרסיס "ספוט ד'את"תרסיס"Stop That!" לתיקון בעיות התנהגות בכלבים/ בחתולים
מסייע להפחתת שריטת ריהוט, נביחות/יללות ותוקפנות. טכנולוגיההמשלבת פרומון טבעי עם רעש ומסייעת להפסיק התנהגות לא רצויה באופן מיידי.
השימוש בספריי מפסיק התנהגות כגון: שריטות, נביחות/ יללות, גירוד אינטנסיבי, גניבת מזון מהשולחן, קפיצה על אורחים, משיכת רצועה וכדומה, ומאפשר להפנות את תשומת לב הכלב/ החתול לתיקון ההתנהגות.

אייקון משחה להרגעה לכלבים חרדתייםמשחה להרגעה מהירה של כלבים חרדתיים
פתרון מהיר לטווח קצר לכלבים חרדים במצבי מתח. מתאים במיוחד למצבים מלחיצים כגון זיקוקים, רעמים ורעשים חזקים, ואף כאשר אורחים באים לבקר. המשחה ניתנת לשילוב עם מוצרי הרגעה  אחרים מהסדרה.

אייקון קולר הרגעה לכלבים וחתוליםקולר הרגעה לכלבים/ חתולים
מסייע במניעת התנהגות לא רצויה, ומפחית נביחות/יללות ולעיסה בלתי רצויה – למשך 30 יום. קולר ההרגעה משחרר פרומונים טבעיים מרגיעים, החשיפה הקבועה לפרומונים, עוזר לכלב/ לחתול להתגבר על לחץ ופחד באופן מתמשך ובכל מקום בו הוא נמצא ולהרגיש רגוע ובטוח למשך חודש שלם.

חפשו את מוצרי SENTRY בחנויות המחמד המובילות

למידע נוסף: 1-800-60-20-30