קרדינל

קרדינל

קרדינל מסורה ומחויבת לחיות המחמד, לבני אדם ולסביבה. החברה שמה לעצמה כיעד לספק מוצרים ידידותיים לסביבה שישפרו את חייהם של בני אדם ושל חיות המחמד שלהם.

מעבדות קרדינל שבקליפורניה, מפתחות ומייצרות מוצרי טיפוח לחיות מחמד מאז שנת 1948,
ומוצריהן משווקים וזוכים להערכה רבה בכל רחבי העולם.
המותג חרט על דגלו את נושא הידידותיות לסביבה, ולכן כל מוצריו מיוצרים ממרכיבים איכותיים ואקולוגיים.
מגוון מוצרי השמפו של המותג, מציעים ניקיון וטיפוח אולטימטיבי לכלבים ולחתולים, וכן מבחר גדול של  פורמולות שמפו ספציפיות, אשר פותחו כדי לענות על צרכים ייחודיים ולפתור בעיות שונות, כגון: עור רגיש, עור חדש ועדין של גורים, אקזמה, פרעושים ועקיצות פרעושים, שמירה על שיער לבן ועוד.

קרדינל מסורה ומחויבת לחיות המחמד, לבני אדם ולסביבה. החברה שמה לעצמה כיעד לספק מוצרים ידידותיים לסביבה שישפרו את חייהם של בני אדם ושל חיות המחמד שלהם.

מעבדות קרדינל שבקליפורניה, מפתחות ומייצרות מוצרי טיפוח לחיות מחמד כבר עשרות שנים,

ומוצריהן משווקים לכ-45 מדינות בעולם. החברה מובילה בתחומה בארה"ב ב"ייצור ירוק" באמצעות אנרגיה סולארית ומפתחת מוצרים התורמים הן לבריאותן של חיות המחמד והן לשמירה על כדור הארץ ומשאביו. מוצרי השמפו של קרדינל, מיוצרים מהמרכיבים האיכותיים ביותר.

כל המוצרים מעניקים לחיית המחמד טיפול כולל של ניקוי, ריכוך השיער, תוספת ברק, מניעת חשמל סטטי, הפגת ריחות והתרת קשרים ומותיר את פרוותה נקייה, זוהרת ומדיפה ריח רענן.

הפורמולות השונות פותחו כדי להעניק פתרונות ייעודיים לצרכים שונים ובעיות שונות אותן ברצונכם לפתור: גירוי בעור, אקזמה, פרעושים, עקיצות פרעושים, דרמטיטיס, עור רגיש ועור חדש ועדין של גורים, שמירה על שיער לבן.

  • מרכיבים איכותיים וידידותיים לסביבה
  • ייצור אקולוגי
  • פתרונות מגוונים למאפיינים ולבעיות עור ובריאות שונות

השמפו של קרדינל  – בהתאמה מדויקת לחית המחמד שלך

מי פה ומשחת שיניים עם דבש מאנוקה:
מי פה ומשחת שיניים המיועדים לכלבים ולחתולים עם דבש מאנוקה אשר מכיל חומרים פעילים שמעניקים לו איכויות אנטי-בקטריאליות חזקות הרבה יותר מדבש רגיל, ומאושר על ידי ה- FDA לטיפול בפצעים. בנוסף הדבש גם משקם רקמות ומסייע בריפוי כוויות.

למגוון מוצרי קרדינל

חפשו את מוצרי קרדינל בחנויות המחמד המובחרות

למידע נוסף: 1-800-60-20-30