acana

אקאנה

המזון היבש של ACANA מותאם ביולוגית להתפתחות האבולוציונית של כלבים וחתולים ולאנטומיה של מערכת העיכול שלהם. הוא מספק להם רכיבים תזונתיים בדיוק כמו שהטבע התכוון. המזון של אקאנה מיוצר מרכיבים טריים השומרים על ערכיהם התזונתיים ומספק לכלב ולחתול שלכם את מה שהטבע יעד להם.

מזון טבעי לכלבים וחתולים

המזון המותאם ביולוגית של אקאנה עשוי ממקורות טבעיים בלבד: מזון טבעי לכלבים וחתולים הכולל בשר הישר מהחווה, עופות חופש ודגי בר. המתכונים של אקאנה מספקים בשר עשיר בחלבון וחומרי הזנה טבעיים ומבוססים על איזון והשלמה בין בשר, איברים פנימיים, סחוס ועצמות. כך הם דואגים לכלבך לתזונה מלאה ומזינה. כי בדיוק כמוך, אנחנו רוצים עבורו את הטוב ביותר!

פילוסופיית המזון של אקאנה

 1. התאמה ביולוגית – תזונה המותאמת להתפתחות האבולוציונית של הכלב והחתול ולמה שהטבע יעד לו: תזונה עשירה בבשר ובחלבונים ודלה בפחמימות
 2. הרכיבים הטובים בעולם – רכיבים הנבחרים בשל ערכם התזונתי, יכולות העיכול וטעמם.
 3. מטבחים אמיתיים – בעלי סטנדרטים מחמירים תוך שמירה על איכות, בריאות ובטיחות.
 4. מומחים בתזונת בעלי חיים – צוות מומחים בעלי גישה למיטב החוקרים ומפתחים לתזונה המתקדמת ביותר.

מהו מזון מותאם ביולוגית?

קטגוריה של מזון טבעי לכלבים וחתולים המבוסס בשר. מזון מותאם ביולוגית משקף את התזונה אותה כלבים וחתולים התפתחו לאכול בטבע!

עבור אקאנה, המשמעות של תזונה מותאמת ביולוגית היא לשקף את העושר, הטריות והמגוון הטבעי של בשר צייד שכלבים נועדו לאכול. כל חומרי הגלם הם ממקורות טבעיים מקומיים. הם מגודלים ומסופקים, טריים או נאים, ישירות למטבחים של אקאנה על ידי אנשים שהם מכירים ונותנים בהם אמון מלא

הזאב האפור הוא אביהם הקדמון של הכלבים. חתול הבר האפריקאי הוא אביהם הקדמון של החתולים. אמנם שנים של הכלאות הביאו ליצירת מאות זנים של "זאבים וחתולי בר הנראים שונים זה מזה", אך המבנה הפנימי של כלבים וחתולים נותר ללא שינוי. למעשה, מערכת העיכול של הכלבים והחתולים בימינו זהה מבחינה אנטומית לזו של אבותיהם הקדמונים, כך שלא מפתיע שהצרכים התזונתיים שלהם זהים גם כן.

פילוסופיית ההתאמה הביולוגית של אקאנה היא פשוטה: שיקוף האיכות, הטריות והמגוון של הבשרים שכלבים וחתולים התפתחו לאכול בטבע.

הבשר הטרי והעשיר של  אקאנה מחקה את התזונה שהטבע ייעד לחיית המחמד שלכם, ואינו מכיל פחמימות בעלות ערך גליקמי גבוה או וכל רכיב אחר שהטבע לא ייעד לכלבכם או לחתולכם.

 

סדרת מוצרי המזון לכלבים מבית אקאנה

מזון אקאנה שומר על חוקי הטבע

לכלב ולחתול שלכם צרכים תזונתיים שטופחו בידי אמא טבע.
מזון אקאנה משקף את המכלול העשיר והמגוון של בשר טרי אותו כלבים וחתולים היו אוכלים בסביבה הטבעית.

חמשת הכללים הבאים מייצגים את המחויבות שלנו למזון מותאם ביולוגית:

 • עשיר בבשר ובחלבון
  הכלב והחתול שלכם הינם קרניבורים שהסתגלו לתזונה עשירה בבשר. מזון אקאנה מכיל עד 75% בשר- כמות גבוהה מן המצוי במזונות כלבים או חתולים רגילים.
 • מכיל כמות גבוהה של בשר טרי
  תזונת הכלב והחתול בטבע עשירה בבשר טרי. עד מחצית מהבשר במזון אקאנה הינו בשר טרי המספק רכיבים תזונתיים חיוניים בתצורה המזינה ביותר ומעניק טעם עוצמתי שכלבים וחתולים אוהבים.
 • מגוון עשיר של בשרים טריים
  בטבע נהנים הכלבים והחתולים ממגוון בשרים. לכן, מזון אקאנה מספק מגוון עשיר של עופות מגידולי חופש, בשר מגידולי חווה, ביצי חופש ודגי אוקינוס ואגמים – כולם מסופקים שלמים וטריים מספקים מקומיים.
 • תזונת צייד מטרף שלם
  בטבע ישנה התאמה מושלמת בין הצרכים התזונתיים של חתולים וכלבים לבין הרכיבים התזונתיים אותם מספקים מגוון הבשרים מחיות הבר. מזון אקאנה מיוצר באותו יחד של תזונת ציד ומכיל בשר מטרף שלם הכולל בשר שריר, איברים פנימיים וסחוס המספקים באופן טבעי את כל צרכיו של החתול או הכלב שלכם.
 • כמות פחמימות מוגבלת
  התזונה הטבעית של הכלב או החתול שלכם מכילה מעט פחמימות. לכן, באקאנה במקום פחמימות פשוטות (כמו תירס או תפו"א) ניתן למצוא פירות וירקות שלמים וטריים בעלי ערך גליקמי נמוך.

אקאנה – כמו שהטבע התכוון

המזונות שלנו מיוצרים מרכיבים טריים או נאים מן החי בתרכובת מאוזנת הכוללת פירות וירקות מלאים. המזונות מכילים את כל החומרים התזונתיים שיאפשרו לכלב שלכם לחיות חיים בריאים, מלאים וחיוניים בחיק המשפחה.
מוצרי אקאנה מיוצרים בטכנולוגיה של בישול איטי ללא תוספת מים, המבטיחה שימור של הערכים התזונתיים והוויטמינים הקיימים ברכיבים הטריים. אנחנו גאים בעובדה שהמזון הטבעי לכלבים של ACANA כולל אך ורק רכיבים איכותיים שמקורם בספקים האמינים שלנו, והמתכונים עוברים בקרה לכל אורך הדרך. מרכז המחקר והחדשנות של אקאנה, הממוקם בסמוך למטבחי החברה במורינוויל, אלברטה, קנדה, מוכר בכל העולם כמרכז של חדשנות לפיתוח והכנת מזון מותאם ביולוגית.

מגוון מוצרי ACANA – בחר את האקאנה הנכון לכלבך!

4 סדרות ייחודיות של מזונות מותאמים ביולוגית, המיוצרים מרכיבים טריים ומבטיחים חיים בריאים ושמחים לכלבך:

ACANA CLASSICS

סדרת המזונות אקאנה CLASSICS העשירה בעוף והודו מגידולי חופש וביצי חופש טריות ושלמות או בדגים שלמים וטריים שנידוגו בטבע. אקאנה קלאסיק מכילה 50% בשר, 1/3 בשר טרי ומגוון של 3 סוגי בשר מטרף שלם ביחס של תזונת צייד. בנוסף מזונות אקאנה קלאסיק מכילים פירות וירקות טריים, צמחי מרפא ושיבולת שועל הידועה כפחמימה מזינה ובעלת אינדקס גליקמי נמוך.

ACANA DOG

סדרת מזונות אקאנה DOG עשירים בחלבון, נטולי דגנים, דלים בפחמימות ומכילים בשר מעופות חופש, ביצי קן ודגי ים שנידוגו בצפון האי ונקובר- כולם טריים ושלמים המדמים תזונת צייד מטרף שלם המספקים לכלבכם תזונה מלאה ומותאמת ביולוגית. סדרת אקאנה הריטג' מכילה 60%-75% בשר, 1/3 בשר טרי ומגוון של 3 סוגי בשר מטרף שלם. כמו כן, המזון בסדרה זו אינו מכיל דגנים ומתאים לסוגי כלבים שונים בשלבי חיים שונים.

ACANA HIGHEST PROTEIN

סדרת אקאנה HIGHEST PROTEIN נוצרה בהשראת האזורים החקלאיים המגוונים של מערב קנדה והמתכונים הייחודיים שלה מכילים 70% בשר ממגוון של עופות וביצי חופש, דגים שנלכדו בטבע במים מתוקים ומלוחים ובשרים אדומים מסורתיים. מוצרי אקאנה ריג'נאל אינם מכילים דגנים ומתאמים לסוגי כלבים וחתולים בכל שלבי החיים.

ACANA SINGLES

אקאנה SINGLES הינה סידרת מזונות מותאמים ביולוגית המכילים רכיבים ממקור חלבון יחיד ומותאמת במיוחד עבוד כלבים רגישים, בכל שלב של חייהם. מזונות אקאנה סינגלס מכילים 50% בשר כבש מכבשים שניזונים מעשב,  בשר חזיר מסורתי או בשר ברווז מגידולי חופש – כולם באופן המדמה תזונת ציד עשירה ומזינה. מוצרי אקאנה סינגלס אינם מכילים דגנים.

סדרת LOW GRAIN ACANA  לחתולים

המזונות החדשים לחתולים של אקאנה מאופיינים ב-65-70% בשר, כולל עופות חופש, דגי בר, ביצי חופש ושיבולת שועל בעלת אינדקס גליקמי נמוך. רכיבים אלה יוצרים ארבעה מתכונים טעימים, עתירי נוטריינטים, המספקים ארוחה מלאה וטעימה שחתולך בטוח יתאהב. המתכונים החדשים עשירים ברכיבים התורמים ל:

 • התפתחות בריאה של השיער והפרווה
 • צמיחה של עצמות ושרירים חזקים
 • בריאות מערכת העיכול והחיסון
 • התפתחות ותפקוד בריאים של העיניים והמוח

בסדרה ניתן למצוא  גם מוצר ייעודי לחתלתולים ומוצר המותאם במיוחד לצרכים של חתולים הגרים בבית (INDOOR).

סדרת מוצרי המזון לחתולים מבית אקאנה

חדש! חטיפי אקאנה לכלבים (כבד בקר/כבד הודו/ כבד חזיר/ כבד עוף)

חטיפים עתירי חלבון!
*עשויים מ-5 מרכיבים פשוטים בלבד.
*85% מסך החלבון ממרכיבים מן החי.
*ללא דגנים.
*ללא חומרים משמרים מלאכותיים.

חטיפי אקאנה לכלבים

חדש! מעדני אקאנה פרימיום לחתולים

סלמון עם עוף / טונה עם עוף / כבש / עוף / בקר / עוף ודגים לחתלתולים

85% רכיבים איכותיים מן החי
*ללא דגנים
*מזון מלא לחתולים
*במרקם פטה

למגוון מעדני אקאנה לחתולים

למגוון מוצרי אקאנה לכלבים
למגוון מוצרי אקאנה לחתולים

חפשו את מוצרי אקאנה- בחנויות המחמד המובחרות

למידע נוסף: 1-800-60-20-30