אירועים

הפי האו-אר לעובדים וכלביהם

אהבתם? שתפו

Happy Hour בעבודה? נסו האפי האו-וור

happy hour בעבודה הפך להיות סטנדרט במשרדים ברחבי העולם וגם בישראל, גם אם מדובר באירוע קטן לכבוד החגים ולא הפקה מהסרטים המתקיימת על בסיס שבועי, כפי שנהוג בארגונים מסוימים.
זוהי חגיגה קצרה שנועדה לשבור את שגרת העבודה במשרד ולהעניק לעובדים הזדמנות לפרוק מתחים ולפתח קשרים בין-אישיים עם הקולגות שלהם. ל-happy hour במשרד יש כמה יתרונות בולטים:

  • אירוע חברתי עם עמיתים לעבודה, שלא במסגרת השיחות הרגילות הנהוגות בתפקיד, יכול ליצור קשרים חזקים יותר ולהעלות את המורל במשרד.
  • האפשרות ליהנות ולהירגע בזמן שעות העבודה מסייעת להפחית מתחים ולשפר את המיקוד של העובדים, כך שהתפוקה שלהם יכולה רק לגדול.
  • ההזדמנות לבלות ולפטפט עם עמיתים מחזקת את הקשר של העובד לתפקידו ולארגון באופן כללי.
  • מפגש עם הקולגות באווירה נינוחה ושלווה מעניק הזדמנויות לפיתוח החדשנות והיצירתיות בארגון. שיחה מזדמנת על ענייני המשרד יכולה להתפתח למעין סיעור מוחות ספונטני, שעשוי להוביל לרעיונות ולתובנות שימושיים.
  • אירועים חברתיים נחשבים להטבה נחשקת עבור עובדים, דבר שעשוי לסייע בשימור העובדים הקיימים ובמשיכת מועמדים חדשים.

happy hour לעובדים הפך לכזה קונספט מוצלח, שכיום מנהלות רווחה / משאבי אנוש בארגונים נאלצות "לשבור את הראש" על מנת ליצור חוויה מעניינת ומרעננת בכל פעם מחדש. בימינו אנו, לא מספיק לדאוג לכיבוד, שתייה וכמה קישוטים על מנת לארגן לעובדים חגיגה שתאפשר להם להתנתק מהתפקידים התובעניים שלהם וליהנות מהאירוע ללא עכבות. כאן אנחנו נכנסים לתמונה ויכולים להפוך את ה-happy hour במשרד למאורע באמת משמח.

אנו בחברת ביופט מאמינים שהכלב הוא חלק מהמשפחה, ושמחנו לשמוע שיש לא מעט חברות בהן נהוג להביא את הכלב למשרד. אז חשבנו, למה לא לשלב בין שני דברים אהובים ולצרף את כלבים לאירוע happy hour בעבודה? ידוע כי למקומות עבודה ידידותיים לכלבים ישנם יתרונות רבים וביניהם הפגת מתחים, שיפור האווירה והמעורבות של העובדים, עידוד אינטראקציות בין העובדים וחיזוק התרבות הארגונית. לכן, אין סיבה לכך שחברינו על ארבע לא יצטרפו לחגיגה ויסייעו להפוך את אירוע ה-happy hour במשרד לחוויה בלתי נשכחת שתגרום לכולם לחייך מכל הלב.

 

האפי אוור – OUT, האפי האו-וור – IN. אנו מזמינים אתכם להתעדכן, לקבל השראה מאירועים שקיימנו וליצור עמנו קשר על מנת לארגן אירוע דומה בארגון שלכם.

 

האפי האו-וור לכלבים בחברת RAPIDAPI בת"א

 

בחברת RAPIDAPI, שמפתחת קטעי קוד לטובת פיתוח אפליקציות, כלבים הם חלק בלתי נפרד ממצבת העובדים במשרדי החברה בתל אביב. בספטבר 2022, מחלקת משאבי האנוש של חברה שיתפה עמנו פעולה וביחד ארגנו הפי האו-וור לחברי הצוות ההולכים על ארבע. האירוע היה בחסות המותג URBAN CHOICE המיועד לבעלי חיים הגרים בסביבה אורבנית, ואיזה כלב יותר אורבני מזה ההולך לעבודה בכל בוקר? העובדים וחיות המחמד שלהם קיבלו הרצאה קצרה על תזונת בעלי חיים הגרים באזורים עירוניים, שלל מעדנים וחטיפים ואפילו ערכות מתנה הביתה. עובדי החברה יכולים להעיד שהאירוע הפך לנושא החם בשיחות המסדרון של הכלבים באותו השבוע.

   

 

גם אצלכם מביאים כלבים לעבודה? דברו איתנו ונשמח להגיע גם אליכם