אירועים

ימי אימוץ כלבים וחתולים

אהבתם? שתפו

ימי אימוץ כלבים וחתולים הם ההזדמנות שלכם לקיים מצווה חשובה מאין כמוה ולהרחיב את הלב. כשאתם משתתפים ביום אימוץ כלבים וחתולים אתם לא רק מצילים נפש חיה אלא מרוויחים בן משפחה חדש ומיוחד, שיעניק לכם הרבה יותר ממה שביקשתם ושיערתם לעצמכם. עצם ההחלטה להכניס חיית מחמד לביתכם ולהעניק לה ממשאביכם, מזמנכם ומתשומת לבכם תגביר את תחושת הסיפוק שלכם ותאריך את חייכם. מעבר לכך, מחקרים מראים שחיים עם חתול או כלב משפרים את יכולתנו להתמודד עם תחושות קשות (דיכאון, חרדה וכדומה) ומפחיתים את הסיכון למוות ממחלות לב. כלבים וחתולים מפתחים את הכישורים החברתיים שלנו ומלמדים אותנו שיעור באחריות ובמתן אהבה, אמפתיה וטיפול.

חיות מחמד שתאספו לביתכם בימי אימוץ כלבים וחתולים הן ברובן מגזעים מעורבים, שנחשבים לבריאים יותר בהשוואה לכלבים גזעיים. יתרה מכך, עמותות בעלי החיים דואגות לטיפול רפואי, לחיסון ולעיקור של כלבים וחתולים, כך שאתם יכולים להיות שקטים בכל הנוגע למצבם, דבר שלא ניתן לומר בוודאות לגבי קניית חתול או כלב גזעי מגורמים פרטיים. סל האימוץ שתרכשו ביום אימוץ כלבים וחתולים יעלה לכם הרבה פחות מאשר קניית חיית מחמד גזעית (כמה מאות שקלים לעומת אלפי שקלים) ויכלול את עלויות החיסונים והטיפולים הנוספים.

בין אם הצלחנו לשכנע אתכם ובין אם כבר באתם משוכנעים, אנו מזמינים אתכם להתעדכן לגבי מועדים של ימי אימוץ כלבים וחתולים, להגיע, ליהנות ולהתאהב. חברת ביופט גאה לתמוך בעמותות המצילות חיות מחמד באופן קבוע ולתרום מזון וציוד לבעלי חיים מהמותגים המובילים של החברה.

ימי אימוץ קבועים

ימי אימוץ כלבים וחתולים של עמותת תנו לחיות לחיות

לעמותת תנו לחיות לחיות מספר סניפים בפריסה ארצית – במרכז, בשרון ובצפון בהם ניתן לאמץ כלב או חתול. את החברים על ארבע ניתן להכיר באתר האינטרנט של העמותה טרם האימוץ וכמובן שאפשר להגיע ולפגוש אותם. בנוסף מקיימת העמותה לאורך השנה ימי אימוץ במקומות שונים בארץ.

היכנסו עוד היום לאתר האינטרנט שלהם, התעדכנו לגבי ימי האימוץ וצרפו חבר חדש למשפחה!

https://www.letlive.org.il/

למידע נוסף 3703*

ימי אימוץ כלבים וחתולים של עמותת SOS

עמותת אס או אס מציעה כלבים וחתולים לאימוץ המגיעים מבתי אומנה או מפנסיונים ברמה גבוהה כאשר הם מטופלים, בריאים ומחכים לאהבה חדשה.

כאשר תגיעו לאמץ, תפגשו את יועצי האימוץ של עמותת אס או אס שיעזרו לכם להתאים את בעל החיים הנכון ביותר עבורכם. יועצי האימוץ עוברים הכשרה במטרה להעלות את אחוזי ההצלחה של האימוצים.

אז קדימה למה אתם מחכים? בואו לאמץ חבר חדש.

למידע נוסף: 03-7441010 / 03-7441111 (אין מענה בימי שבת)

אתר העמותה: https://www.sospets.co.il/

ימי אימוץ קודמים

יום אימוץ בבית חולים הוטרינרי אשל הנשיא

בית החולים הוטרינרי באשל הנשיא שם לו למטרה לטפל במסירות בחברים על ארבע, ובנוסף לתת מענה רפואי לכלבים של הפזורה הבדואית, מתוך מטרה לדאוג לרווחתם הרפואית ולהחזיר אותם חזרה לטבע בו הם חיים.

בתאריך 17.8.22 נערך במקום יום אימוץ בשיתוף עמותות שונות, גם ביופט היו שם ושמחו לסייע עם אוכל איכותי וחטיפים לכלבים המקסימים.

יום אימוץ של עמותת SOS במתחם פיאנו בנתניה

עמותת אס או אס עורכת ימי אימוץ קבועים בימי שישי ושבת בהרצליה ובת"א, בנוסף עורכת העמותה ימי אימוץ נוספים בערים שונות.
ב-25.8.22 נערך יום אימוץ בשיתוף עם מתחם פיאנו בנתניה. ביופט שמחה לקחת חלק ולפנק את המאמצים וכלביהם החדשים בערכות מזון איכותי של אורבן צ'ויס ובחטיפים המוכרים והאהובים של המותג אינאבה.