אירועים

קורס אילוף כלבים לילדים

אהבתם? שתפו

קורס מאלפים צעירים בעמותת SOS

אם אתם מחפשים לילדיכם תעסוקה בחופשים ויש לכם או שאתם מתכוונים לאמץ כלב, הגעתם למקום הנכון. עמותת אס או אס חיות מקיימת במהלך חופשת פסח והחופש הגדול קורס אילוף כלבים לילדים בגילאי 9-15. הקורס מועבר על ידי איש חינוך ומאלף מוסמך שמנהל את הקורס של העמותה בשנים האחרונות.

   

במהלך הקורס הילדים חווים עבודה יומיומית עם הכלבים, עוברים לימודים עיוניים כמו שפת הגוף של הכלבים וגם משתתפים בסדנאות ואילוף מעשי ללימוד משמעת בסיסית ופקודות נפוצות. הילדים יכולים לבחור באילוף כלב מיועד לאימוץ ממבחר הכלבים של העמותה או אילוף כלבם הפרטי, במידה ויימצא מתאים לקורס. לילדים שכבר עברו את קורס מאלפים צעירים קיימת אפשרות להירשם לקורס מכורים לאילוף. במהלכו, ילמדו הילדים לנצל את הידע שצברו ואת יכולות הכלב על מנת ללמדו משימות מורכבות ולעסוק בפעילויות ספורטיביות שונות.

קורס מאלפים צעירים נערך בכל שנה במתחם האימוץ של עמותת אס או אס חיות בהרצליה. לקורס מספר מחזורים במהלך חופשת הפסח והחופש הגדול, כאשר המחזור הקצר אורך שבוע והקורס הארוך נמשך שבועיים.

   

קורס אילוף כלבים לילדים הוא פתרון נהדר לבנים והבנות שלכם במהלך החופשים הארוכים, שבאמצעותו כל הצדדים ירוויחו ויהיו מרוצים. אתם ההורים יכולים להיות בטוחים שילדיכם נמצאים במסגרת חינוכית וערכית שתעניק להם ידע וכלים שימושיים ותפתח את רגישותם החברתית. כלב זקוק להזנה קבועה, פעילות גופנית וטיפוח, כך שטיפול בו יכול ללמד את ילדיכם שיעור באחריות, סבלנות ואמפתיה, לצד לקיחת אחרית על שלומו של יצור חי והתחשבות בצרכיו. אימון כלב דורש גם סבלנות ועקביות, דבר שיכול לשפר את המשמעת העצמית של ילדיכם. בקיצור, קורס אילוף כלבים לילדים הוא דרך מהנה ומתגמלת ללמד אותם כישורי חיים נחוצים. יתרה מכך, זאת ההזדמנות לתרום מכספכם למטרה טובה וחשובה: הכספים מסייעים לעמותה להתקיים ולדאוג לחברים על ארבע.

חברת ביופט גאה לתמוך בעמותה באופן קבוע ולתרום מזון וציוד לחיות מחמד, חטיפים ושאר פינוקים מהמותגים מובילים של החברה.