כניסת לקוחותעקבו אחרינו
הצטרפו למועדון ביופט
Whatsapp Whatsapp

מסטיף

סוג המשפחה

8-10שנים

תוחלת חיים ממוצעת

8-14ק"ג

משקל ממוצע של כלב בוגר

30ס"מ

גובה ממוצע לכלב בוגר

תיאור כללי

כלב מסוג בולדוג צרפתי הוא קומפקטי וחסון. יש לו אוזניים גדולות ועגולות המזכירות אוזניי עטלף והראש שלו גדול בהשוואה לגוף. הפרווה של הבולדוג הצרפתי קצרה וחלקה, העור רך ורופף בייחוד באזור הראש והכתפיים, שם נוצר המראה היפה של הקמטים והקפלים.

תכונות אופי

ידידותי לילדיםכלבים קטניםכלבי אזהרהמתאים לגידול בדירה

כלב בולדוג צרפתי הוא שופע חיבה, שובב ודורש תשומת לב מכל מי שהוא בא עמו במגע, הוא לא מסתדר לבד, גם לא בחצר האחורית. הבולדוגים הצרפתיים שומרים על בתיהם ועל בעליהם, הם מתריעים בפניי פולשים, אבל הנביחה שלהם לא נשמעת מפחידה. כלבי בולדוג צרפתי נקראים לעיתים קרובות "ליצנים קטנים" בזכות שפע החיבה שהם נוהגים לתת ואין ספק שהם יכולים להיות החברים הכי טובים שלכם.

בריאות

בעיות הבריאות הנפוצות אצל הבולדוג הצרפתי הן בעיות נשימה ובעיות בעיניים. אם הם סובלים מהשמנת יתר, הדבר יכול להשפיע על הנשימה שלהם ולגרום לבעיות רציניות יותר. כלבי בולדוג צרפתי רבים נוטים לנחור ולהשמיע צפצופים. כלבים מסוג בולדוג צרפתי מעדיפים ומרגישים יותר טוב בקור מאשר בחום. בעיה נוספת שהם יכולים לסבול ממנה היא יובש בעור, שיכול ליצור קרחות קטנות בעור שניתנות לטיפול באמצעות תרופה להקלה על עור יבש.

פעילות גופנית:
הבולדוגים הצרפתיים אוהבים לשחק, אבל בגלל בעיות הנשימה שלהם חשוב שהם לא יתישו את עצמם, הם זקוקים לזמן ארוך של מנוחה לאחר כל פעילות גופנית. אסור לתת לבולדוגים לשחות  מכיוון שראשם כבד מאוד ולכן יש להם נטייה לטבוע.

אילוף

הבולדוגים הצרפתיים יכולים להיות מאוד עקשניים ולכן לא קל לאלף אותם, הם מתקשים ללמוד ולפעול על פי פקודות. כדי לאלף את הכלב שלכם לבצע פקודה מסוימת אתם צריכים לצפות לפחות לארבע חודשים של אימון עקבי ולהיות בעלי אספקה אינסופית של סבלנות. אתם תהיו חייבים ללמד את הבולדוג שלכם לציית למספר פקודות בסיסיות, אחרת הם לא יהיו בני לוויה נעימים. רצוי שהזכרים יהיו מסורסים, הדבר עוזר למשימת האילוף שלהם, אלא אם כן אתם רוצים להרביע אותם. אילוף כלב בולדוג צרפתי בגיל צעיר יביא לתוצאות נהדרות ויהפוך את החיים המשותפים שלכם לנעימים ומתגמלים.

dogform

עדיין לא מצאת את התשובה שחיפשת?

whatsapp
אהבתם? שתפו
עדיין לא מצאת את מה שחיפשת? אנחנו זמינים עבורך לכל שאלה בווטסאפ שלנו לשליחת הודעה
x

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies. המשך גלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש זה.
למידע נוסף ניתן לעיין במדיניות הפרטיות