כניסת לקוחותעקבו אחרינו
הצטרפו למועדון ביופט
Whatsapp Whatsapp

כלבי לוויה

סוג המשפחה

12-15שנים

תוחלת חיים ממוצעת

6-12ק"ג

משקל ממוצע של כלב בוגר

38-43ס"מ

גובה ממוצע לכלב בוגר

תיאור כללי

כלבים מגזע בוסטון טרייר הם כלבים קומפקטיים, יש להם ראש גדול ושטוח ללא קמטים, עיניים כהות גדולות, אוזניים קטנות וזקופות וחוטם שטוח ורחב. גזע זה הוא בעל שרירים עבים וחזה רחב. הפרווה של גזע הבוסטון טרייר היא קצרה, בצבע חום עם כתמים לבנים באזור האף, הכתפיים החזה ולפעמים גם באזור הרגליים הקדמיות. כלבי הבוסטון טרייר הם נטולי ריחות ואינם משירים פרווה לעיתים קרובות.

תכונות אופי

ידידותי לילדיםכלבים קטנים

כלבי בוסטון טרייר הם כלבים זורמים שמתאימים את עצמם כמעט לכל מצב ולכל אורך חיים. הם אוהבים את בעליהם ויעשו הכול כדי שהבעלים שלהם יהיו מאושרים. כלבים אלו מסתדרים נהדר עם ילדים. אפשר לומר שקשה מאוד לעצבן כלבים מגזע בוסטון טרייר, אבל אם הם בכל זאת נעלבים הם פשוט קמים והולכים. כלבי הבוסטון טרייר נובחים רק אם הם חייבים והם ידידותיים גם לזרים, ברגע שהם מבינים שהזר אינו מתכוון לפגוע בבני המשפחה. הם אוהבים לשחק ומלאי חיבה כלפי הבעלים שלהם ומשתדלים להיות צמודים אליהם כל הזמן.

בריאות

כלבי בוסטון טרייר נוטים לסבול ממספר בעיות בריאותיות כגון: בעיות נשימה בגלל מבנה הפנים, הם יכולים לסבול מאלרגיה, העיניים שלהם רגישות ואחד מתוך עשרה יסבול מכיבים בקרנית העין. חלק מבני הגזע נוטים לסבול מחירשות, הם עשויים לסבול מבעיות אורטופדיות. גם הזנב של כלבי הבוסטון טרייד יכול לגרום להם לכאבים חמורים ולפעמים יש צורך לקטוע אותו. גזע כלבים זה זקוק לניקוי פנים קבוע עם מטלית נקייה רטובה וסידור ציפורניים, הם נוטים גם לעור יבש, אבל ניתן לטפל בזה עם מרכך שיער איכותי. צריך להקפיד על ניקיון יסודי באזור הזנב פעם בשבועיים. כלבי הבוסטון טרייר נוטים לטבוע, לכן חשוב להשגיח עליהם בקרבת מים עמוקים.

פעילות גופנית: כלבי הבוסטון טרייר אינם זקוקים לפעילות גופנית  מרובה, הם אוהבים הליכות  ארוכות, אבל אסור להוציא אותם החוצה במזג אוויר קיצוני. בגלל קשיי הנשימה שלהם, חשוב לא לגרום להם להתאמץ יותר מידי, הם חייבים לשתות הרבה לאחר כל פעילות גופנית.

אילוף

קל מאוד לאלף את כלבי הבוסטון טרייר, הם אוהבים לרצות את הבעלים שלהם ואוהבים ללמוד והם בעלי תפיסה מהירה, הם קצת איטיים בנוגע לאילוף לעשיית צרכים, אבל גם את זה הם לומדים בסופו של דבר. כלבי הבוסטון טרייר מאוד רגישים לטון הדיבור, כאשר מדברים אליהם בתקיפות הם נעצבים אל לבם. ניתן לאלף גזע זה בקלות בעזרת חטיפים אהובים ושבחים על ביצוע הפעולות, הם מגיבים יותר טוב לאילוף חיובי מאשר למשמעת. כדאי לאמן את כלבי הבוסטון טרייר בכל יום למשך מספר דקות בלבד, הפיכת האילוף למשחק עוזרת מאוד.

dogform

עדיין לא מצאת את התשובה שחיפשת?

whatsapp
אהבתם? שתפו
עדיין לא מצאת את מה שחיפשת? אנחנו זמינים עבורך לכל שאלה בווטסאפ שלנו לשליחת הודעה
x

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies. המשך גלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש זה.
למידע נוסף ניתן לעיין במדיניות הפרטיות