כניסת לקוחותעקבו אחרינו
הצטרפו למועדון ביופט
Whatsapp Whatsapp

ג'ק ראסל טרייר

15-17שנים

תוחלת חיים ממוצעת

6-10ק"ג

משקל ממוצע של כלב בוגר

25-38ס"מ

גובה ממוצע לכלב בוגר

תיאור כללי

ג'ק ראסל טרייר הוא כלב בית קטן, שמקורו בגזע אנגלי ששימש לציד שועלים. על פי רוב פרוותו לבנה, עם כתמים חומים או שחורים. רגליו הקצרות יחסית והחזקות, חזהו הצר, חוש הריח המפותח שלו, אומץ ליבו וקשיחותו – מתאימים לציד מכרסמים מתחת לפני השטח או לשמש ככלב משטרתי. אבל, כלבי ג'ק ראסל מתאימים גם למשפחה עם ילדים, בהיותם ידידותיים, נמרצים וקלים לאילוף.

תכונות אופי

ידידותי לילדיםכלבים קטניםמתאים לגידול בדירה

כלב מסוג ג'ק ראסל הוא נמרץ, ידידותי, אוהב לשחק ולרוץ ומתאים לילדים. הוא כלב פעלתני, חכם ואוהב ומתאים לילדים, כל זמן שלא מתגרים בו. מומלץ לגדלו בבית עם חצר, אך ניתן לגדלו גם בדירה, אולם כדי להבטיח שיהיה רגוע, יש לספק לו הרבה זמן של טיולים, ספורט וריצה מידי יום.

בריאות

הג'ק ראסל טרייר רגיש לבעיית רגליים, בה פיקות הברכיים יוצאות ממקומן ול-"לג פרתס" – בעיית ירכיים האופיינית לכלבים קטנים. בנוסף הוא מועד למחלות גנטיות בעיניים ולחירשות.

אילוף

ג'ק ראסל טרייר הוא גזע כלבים קל, נוח, צייתן ומתאים לאילוף, כל עוד האימונים נוקשים ועקביים. למעשה, מומלץ מאוד לאלפו, כדי למנוע ממנו להפגין שליטה ולפתח בעיות התנהגות כמו התפרעויות, נזק, נביחות בלתי פוסקות ותקיפת כלבים אחרים. כלבי ג'ק ראסל טרייר נוהגים לחפור, לטפס ולקפוץ ולא רצוי לשחרר אותם מן הרצועה אלא אם כן הם מאולפים מאד.

dogform

עדיין לא מצאת את התשובה שחיפשת?

whatsapp
אהבתם? שתפו
עדיין לא מצאת את מה שחיפשת? אנחנו זמינים עבורך לכל שאלה בווטסאפ שלנו לשליחת הודעה
x

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies. המשך גלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש זה.
למידע נוסף ניתן לעיין במדיניות הפרטיות