כניסת לקוחותעקבו אחרינו
הצטרפו למועדון ביופט
Whatsapp Whatsapp

תיאור כללי

הפרווה של החתול מגזע בלינזי היא מצוינת, מגעה כשל משי ואורכה בינוני. לחתולים אלו אין פרווה צמרירית תחתונה. העיניים של חתולים מגזע בלינזי הן כחולות בצורת שקד והן גם מעט מלוכסנות לכיוון האף, הראש בצורת טריז, כאשר החידוד מתחיל מקצה האף החוצה, אל החלק העליון של האוזניים ויוצר צורה של משולש. האוזניים של חתול זה הן גדולות, מחודדות ורחבות בבסיסן. האף של גזע בלינזי מזכיר מאוד את הגזע הסיאמי – ישר וארוך. לחתול זה יש מסכה כהה על הפנים שמגיעה עד האוזניים, גודל גופם הוא בינוני, כאשר הרגליים שלהם ארוכות מאוד, הרגליים האחוריות גבוהות מעט יותר מהקדמיות. צבע הפרווה של החתול הבלינזי זהה למגוון הצבעים של החתולים הסיאמיים.

תכונות אופי

חתול מגזע בלינזי נחשב לבעל שיער ארוך למחצה, חתולים אלו חכמים, שובבים ואוהבים, הם גם יכולים להיות קולניים מאוד, חתולים מגזע זה מאוד פעילים ומלאי חיים ומאוד נאמנים לבעליהם, לפעמים חלק מהחתולים מגזע זה יכולים להיות מסויגים. החתול הבלינזי הוא עצמאי מספיק כדי להישאר לבדו לפרקי זמן ארוכים. החתול הבלינזי מסוגל להסתדר היטב עם חתולים וכלבים אחרים.

היסטוריה

ההיסטוריה של החתולים מגזע בלינזי זהה להיסטוריה של הסיאמיים, והיא מתועדת כבר משנת 18844 בבריטניה הגדולה. הגזע הבלינזי פותח מגן רצסיבי השייך לגזע הסיאמי, הגן הרצסיבי אחראי על שיער ארוך. חתול כזה בעל שיער ארוך הופיע בהמלטת גור חתולים סיאמי בשנת 1940. בשנת 1950 אישה מקליפורניה החלה להרביע גורים ארוכי שיער, כך נוצר הזן החדש שנקרא בלינזי, גזע זה הוצג באירופה ובריטניה בשנת 1970.

רוצים לקבל מידע נוסף על גזע ה- בלינזי באופן קבוע?

מצטרפים למועדון הלקוחות שלנו ונהנים מתוכן מקצועי, טיפים ואפילו הטבות לפני כולם ובחינם!

בעצם הרשמתי ומתן פרטיי, אני מסכים להיכלל במאגר הלקוחות של ביופט לקבלת עדכונים, הטבות, קופונים ומבצעים מביופט, בכל אחד מערוצי התקשורת (בין היתר, sms ודואר אלקטרוני), בהתאם למדיניות הפרטיות של ביופט בתקנון האתר
אהבתם? שתפו
עדיין לא מצאת את מה שחיפשת? אנחנו זמינים עבורך לכל שאלה בווטסאפ שלנו לשליחת הודעה
x

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies. המשך גלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש זה.
למידע נוסף ניתן לעיין במדיניות הפרטיות