כניסת לקוחותעקבו אחרינו
הצטרפו למועדון ביופט
Whatsapp Whatsapp

תיאור כללי

חתול הוואנה הוא חתול ממוצע בגודלו, בצבע חום שוקולד מאוד מיוחד, עם עיניים אובליות בצבע ירוק, אוזניים די גדולות עם קצה מעוגל ומבנה אף שונה. למרות השם שלו, לא פיתחו את הגזע הזה בהוואנה אלא באנגליה בשנת 1950. הפרוה שלו רכה, חלקה ומבריקה. חתול הוואנה נחשב חתול שרירי וחזק.

תכונות אופי

חתול הוואנה נעשה פופולרי באנגליה לא רק בגלל הצבע השוקולדי היפה שלו אלא גם בגלל האופי החברותי. הוא חכם ואוהב מאוד אינטראקציה. למעשה הוא זקוק להמון אינטראקציה וירצה להיות שותף בכל מה שאתם עושים ואם לא תספקו את הצורך הזה שלו הוא יהפוך לחתול עצוב, מתבודד ועצבני. הוא מאוד אוהב לגעת ולהתעסק עם הידיים בכם ובחפצים.

היסטוריה

יש כמה תאוריות לגבי התפתחות הגזע הזה ואיך בעצם הוא קיבל את השם שלו. אחת התאוריות מדברת על זה שקיבל את השם הוואנה כי מזכיר בצבעו את הסיגרים המפורסמים. דבר אחד אנחנו יודעים בוודאות – לא פיתחו אותו בקובה. הוא כנראה הגיע מתאילנד או לפחות הופיע שם בספר בין השנים 1350 ל-1767. התאילנדים חשבו בצדק שהחתול החום שוקולד הזה מאוד יפה ושהוא מגן עליהם מכל רע. חתולים חומים היו בין הראשונים שהגיעו לאנגליה בשנת 1952 נולד חתול בצבע חום, תוצאה של תכנית רבייה ששילבה בין חתול סיאמי, חתול קצר שיער וחתול רוסי כחול. בשנת 1958 חתול הוואנה חום קיבל הכרה כגזע חדש  אבל מאז המשיכו לנסות ולשפר את קו הדם של הגזע ולייצר דור המשך בעל מאגר גנים רחב יותר כדי לצמצם את הסיכויים למחלות גנטיות ובעיות בריאות שונות שנפוצות מאוד בחתולים גזעיים.

רוצים לקבל מידע נוסף על גזע ה- האוונה באופן קבוע?

מצטרפים למועדון הלקוחות שלנו ונהנים מתוכן מקצועי, טיפים ואפילו הטבות לפני כולם ובחינם!

בעצם הרשמתי ומתן פרטיי, אני מסכים להיכלל במאגר הלקוחות של ביופט לקבלת עדכונים, הטבות, קופונים ומבצעים מביופט, בכל אחד מערוצי התקשורת (בין היתר, sms ודואר אלקטרוני), בהתאם למדיניות הפרטיות של ביופט בתקנון האתר
אהבתם? שתפו
עדיין לא מצאת את מה שחיפשת? אנחנו זמינים עבורך לכל שאלה בווטסאפ שלנו לשליחת הודעה
x

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies. המשך גלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש זה.
למידע נוסף ניתן לעיין במדיניות הפרטיות