כניסת לקוחותעקבו אחרינו
הצטרפו למועדון ביופט
Whatsapp Whatsapp

תיאור כללי

הפרווה של החתול היפני קצוץ זנב יכולה להיות קצרה או ארוכה והיא רכה כמו משי ללא פרווה תחתונה. העיניים של החתול היפני קצוץ הזנב הן גדולות ואובליות כשצבען בדרך כלל משקף את צבע הפרווה. הראש של חתולים מגזע זה הוא ארוך וחטוב עם עצמות לחיים גבוהות ואף ארוך, הפרצוף מעוגל עם סנטר מלא, האוזניים גדולות. פלג גופו העליון של החתול היפני קצוץ זנב הוא ארוך ושרירי עם רגליים דקות, הזנב שלהם הוא ייחודי מאוד וכאשר החתול רגוע הזנב נראה כמו זנב של ארנב, הפרווה של החתול היפני קצוץ זנב יכולה להגיע במגוון של צבעים.

תכונות אופי

חתולים מגזע יפני קצוץ זנב הם מלאי חיבה והם אוהבים מאוד לרכב על כתפי הבעלים שלהם, הם גם מאוד פעילים ואוהבים לקחת דברים בפה ולשחק בהם, הם זקוקים לשפע תשומת לב והם בדרך כלל עונים בחזרה כאשר מדברים אליהם ברכות. החתולים קצוצי הזנב מסתדרים היטב עם חתולים, ילדים, כלבים ונסיעות. חתולים מגזע היפני קצוץ זנב ממליטים בממוצע 3-4 גורים, גורים אלו נולדים עם זנבות אבל לא זנבות באורך מלא.

היסטוריה

אומרים שההיסטוריה של החתול מגזע יפני קצוץ זנב כל כך עתיקה שהיא מגיעה לפחות 2,0000 שנה אחורה. בטוקיו יש אגדה כיצד החתול איבד את הזנב שלו, האגדה מספרת כי החתול חימם את עצמו ליד האש, התקרב יותר מידי והזנב שלו עלה באש, החתול התחיל לרוץ ברחבי העיר עם זנב בוער והעלה את כל העיר באש, העונש של הקיסר היה לחתוך את זנבם של כל החתולים. הסיבה בפועל מדוע הזנב שלהם חסר היא בגנטיקה שלהם ועדיין נשארה בגדר תעלומה. כאשר שני חתולים מגזע יפני קצוץ זנב מזדווגים גם הצאצאים שלהם נולדים חסרי זנב. לאחר מלחמת העולם השנייה אישה אמריקאית בשם אליזבט פארט הביאה את החתול הראשון מבין שלושת קצוצי הזנב לארה"ב, כיום הגזע הזה מוכר ונפוץ מאוד בארה"ב.

רוצים לקבל מידע נוסף על גזע ה- יפני קצוץ זנב באופן קבוע?

מצטרפים למועדון הלקוחות שלנו ונהנים מתוכן מקצועי, טיפים ואפילו הטבות לפני כולם ובחינם!

בעצם הרשמתי ומתן פרטיי, אני מסכים להיכלל במאגר הלקוחות של ביופט לקבלת עדכונים, הטבות, קופונים ומבצעים מביופט, בכל אחד מערוצי התקשורת (בין היתר, sms ודואר אלקטרוני), בהתאם למדיניות הפרטיות של ביופט בתקנון האתר
אהבתם? שתפו
עדיין לא מצאת את מה שחיפשת? אנחנו זמינים עבורך לכל שאלה בווטסאפ שלנו לשליחת הודעה
x

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies. המשך גלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש זה.
למידע נוסף ניתן לעיין במדיניות הפרטיות