כניסת לקוחותעקבו אחרינו
הצטרפו למועדון ביופט
Whatsapp Whatsapp

תיאור כללי

לחתולים מגזע מיין קון אין פרווה תחתונה, הפרווה העליונה שלהם עבה ודחוסה ועמידה למים. יש להם עיניים מלאות, מעוגלות ומעט מלוכסנות. צבע העיניים של חתול מיין קון יכול להיות בכל הצבעים והם יכולים להיות אפילו בצבע כחול בחתולים לבנים. עצמות הלחיים של גזע זה הן גבוהות עם לחיים מלאות, הם בעלי סנטר מוצק ופרצוף מרובע, האף של החתולים קעור במקצת והאוזניים גדולות. גופם של חתולים מגזע מיין קון הוא ארוך עם זנב עבות שנישא גבוה. פרוות המיין קון יכולה להגיע במגוון של צבעים כשצבע הבסיס הוא שחור, לבן, אדום, קרם או כחול.

תכונות אופי

משקלו הממוצע של גזע המיין קון הוא 20 ק"ג והם נחשבים לציידים חכמים ומיומנים. חתול מיין קון הוא גדול, חסון ומטפס נהדר. חתולים מגזע זה ממליטים רק שניים עד שלושה גורים – גורים בעלי פרווה מתולתלת אינם מאושרים כחלק מהגזע הזה.

היסטוריה

מקורו של החתול מגזע מיין קון הוא במדינה מיין שבארצות הברית, חתול זה הוא אחד הגזעים המוכרים ביותר לאורך שנים רבות. המקור האמיתי של גזע זה על פי ההשערות הוא מהגעתם של עולי הרגל בשנת 1600, אשר נסעו מניו אינגלנד לצפון אמריקה. הפרווה של גזע המיין קון התפתחה כהגנה לחורפים הקשים במיין. בשנת 1860 הגזע הוצג בניו יורק בתערוכה, ובירידים בניו אינגלנד. כאשר חתולים מגזע הסיאמי והפרסי החלו להיות מיובאים לארה"ב חתולי המיין קון אבדו את הפופולאריות שלהם, בשנת 1950 הם החלו לזכות שוב בהערכה ובשנת 1976 הם הגיעו לרמת אליפות. לאחר החתול הפרסי, חתול מגזע  המיין קון הוא השני הכי פופולארי בארה"ב, חתולים מגזע זה נמצאים בכל רחבי העולם.

רוצים לקבל מידע נוסף על גזע ה- מיין קון באופן קבוע?

מצטרפים למועדון הלקוחות שלנו ונהנים מתוכן מקצועי, טיפים ואפילו הטבות לפני כולם ובחינם!

בעצם הרשמתי ומתן פרטיי, אני מסכים להיכלל במאגר הלקוחות של ביופט לקבלת עדכונים, הטבות, קופונים ומבצעים מביופט, בכל אחד מערוצי התקשורת (בין היתר, sms ודואר אלקטרוני), בהתאם למדיניות הפרטיות של ביופט בתקנון האתר
אהבתם? שתפו
עדיין לא מצאת את מה שחיפשת? אנחנו זמינים עבורך לכל שאלה בווטסאפ שלנו לשליחת הודעה
x

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies. המשך גלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש זה.
למידע נוסף ניתן לעיין במדיניות הפרטיות