כניסת לקוחותעקבו אחרינו
הצטרפו למועדון ביופט
Whatsapp Whatsapp

תיאור כללי

לחתול מגזע מנקס יכולה להיות פרווה ארוכה או קצרה, כאשר לחתולים מגזע זה בעלי פרווה ארוכה – הפרווה היא גם כפולה. העיניים הגדולות של חתול המנקס הן עגולות וצבען תלוי בצבעה של הפרווה. האוזניים בגודל בינוני רחבות בבסיסן, הראש עגול עם עצמות לחיים מוגדרות וסנטר חזק, החרטום יותר ארוך מרחב. הגוף של חתול מנקס הוא בגודל בינוני ומראהו קומפקטי, הזכרים מעט גדולים יותר מהנקבות, הרגליים הקדמיות של חתול המנקס קצרות מהרגליים האחוריות ומעניקות לחתול "הליכת ארנב". סימן ההיכר הידוע של חתולי המנקס הוא  שאין להם זנב בכלל, אבל למעט מהם יש חצי זנב ואפילו זנב מלא.

תכונות אופי

חתולי המנקס הם חתולים אנרגטיים ונאמנים שמעדיפים להיות כל הזמן בקרבת הבעלים שלהם ואפילו לעקוב אחריהם לכל מקום בבית, הם נחשבים לשקטים מאוד בהשוואה לסוגי חתולים אחרים. חתולי מנקס אוהבים שקט, לכן הם לא יסתדרו כל כך טוב עם ילדים, אלא בתנאי שהם הורגלו אליהם מגיל צעיר, חתולי המנקס גם נוטים לשמור על הבית מפני כלבים זרים.

היסטוריה

אין מידע מדויק לגביי מקור החתול מגזע מנקס, ההשערות הן שהחתול הובא מהמזרח הרחוק בספינות לאי מאן במאה ה- 166. ישנה השערה נוספת שהחתול הוא גזע טבעי שהתפתח באי מאן לפני הרבה מאוד שנים. הסיבה לחוסר בזנב היא גנטית טבעית, בגלל בידודו של גזע זה באי החתולים המשיכו להתפתח ללא זנב.

רוצים לקבל מידע נוסף על גזע ה- מנקס באופן קבוע?

מצטרפים למועדון הלקוחות שלנו ונהנים מתוכן מקצועי, טיפים ואפילו הטבות לפני כולם ובחינם!

בעצם הרשמתי ומתן פרטיי, אני מסכים להיכלל במאגר הלקוחות של ביופט לקבלת עדכונים, הטבות, קופונים ומבצעים מביופט, בכל אחד מערוצי התקשורת (בין היתר, sms ודואר אלקטרוני), בהתאם למדיניות הפרטיות של ביופט בתקנון האתר
אהבתם? שתפו
עדיין לא מצאת את מה שחיפשת? אנחנו זמינים עבורך לכל שאלה בווטסאפ שלנו לשליחת הודעה
x

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies. המשך גלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש זה.
למידע נוסף ניתן לעיין במדיניות הפרטיות