כניסת לקוחותעקבו אחרינו
הצטרפו למועדון ביופט
Whatsapp Whatsapp

תיאור כללי

חתולים מעורבים מאוד מאוד נפוצים ואהובים. יש מי שקורא להם חתול ביתי אבל חשוב לדעת שאין כזה דבר גזע של חתול ביתי, אלא חתולים שחיים בתוך בית כי בחרתם בזה. העובדה שהם לא שייכים לגזע חתולים מסוים ואין להם שושלת גזע לא פוגמת ביופי ובאלגנטיות שלהם וכנראה ההיפך, מעצימה אותם. החתולים המעורבים חיים לידנו ואתנו כבר כ – 10,000 שנה.
המראה של החתול המעורב כמובן מאוד מגוון ותלוי בשילוב הגזעים ולכן גם האופי הבסיסי שלהם שונה.
הפרווה של החתול המעורב יכולה להיות ארוכה או קצרה במגוון צבעים כמו כתום, שחור או אפור ומראה הפרווה יכול להיות טאבי, טורטישל או טוקסידו.
צבע העיניים כמו עם הפרווה, גם צבע העיניים יהיה מגוון מאוד והצבעים השכיחים יותר הם הירוק צהוב ועד לזהב.

תכונות אופי

כל חתול מעורב הוא ייחודי מאוד ולפעמים זו קצת הפתעה בכלל כשחתול מתבגר ומתגלה האופי הבסיסי שלו. תכונות האופי הבסיסיות של חתול מעורב הן תוצאה של שילוב הגזעים שבו, כך שכמו שצבעי הפרווה מגוונים מאוד כך גם האופי של כל חתול.
אחת ההנאות בלגדל חתול מעורב היא רמת האינטליגנציה הגבוהה שלו והם נחשבים שותפים מאוד טובים, אם כי אנרגטים מאוד, אתלטים, אוהבים מאוד לרדוף ולצוד, להשתולל ולהתפנק.
כמו כל חתול אחר, גם החתול המעורב עלול להיות מתוסכל ולפתח בעיות התנהגות, אם יחיה בבית שלא יספק את הצרכים שלו. הוא עלול לשייף ציפורניים על הספות, לשרוט או לעשות צרכים מחוץ לארגז חול לחתול, כתוצאה מהחיים בסביבת מחיה לא מתאימה

היסטוריה

לפני כ 10,000 שנה התחיל הביות של החתולים כנראה במזרח התיכון, כשהחלה המהפכה החקלאית ובני האדם התחילו לגדל חיטה. חתולי הבר שהרגישו בטוחים יותר, התקרבו לאזור המחיה של בני האדם, כדי לצוד את המכרסמים שהגיעו לכרסם את התבואה באסמים. החתולים כמובן עשו עבודה מצוינת ובני האדם שמחו על העזרה של השותפים החדשים, ששמרו על האוכל ועל הבריאות של בני האדם.
אוכלוסיית החתולים הלכה וגדלה במזרח התיכון, אסיה, אפריקה ואירופה. במהלך השנים הגיעו גם לאוסטרליה וארצות הברית.

רוצים לקבל מידע נוסף על גזע ה- מעורב באופן קבוע?

מצטרפים למועדון הלקוחות שלנו ונהנים מתוכן מקצועי, טיפים ואפילו הטבות לפני כולם ובחינם!

בעצם הרשמתי ומתן פרטיי, אני מסכים להיכלל במאגר הלקוחות של ביופט לקבלת עדכונים, הטבות, קופונים ומבצעים מביופט, בכל אחד מערוצי התקשורת (בין היתר, sms ודואר אלקטרוני), בהתאם למדיניות הפרטיות של ביופט בתקנון האתר
אהבתם? שתפו
עדיין לא מצאת את מה שחיפשת? אנחנו זמינים עבורך לכל שאלה בווטסאפ שלנו לשליחת הודעה
x

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies. המשך גלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש זה.
למידע נוסף ניתן לעיין במדיניות הפרטיות