כניסת לקוחותעקבו אחרינו
הצטרפו למועדון ביופט
Whatsapp Whatsapp

תיאור כללי

חתול סיאמי משתייך לגזעים קצרי השיער. הפרווה שלהם קצרה ובעלת מרקם מצוין, העיניים שלהם בגודל בינוני בצורת שקד והן נוטות מעט כלפי האף. צבע העיניים של חתול סיאמי הוא כחול ברור. האוזניים הגדולות של הסיאמי הן רחבות בבסיס ומחודדות כלפי מעלה. הראש של חתולים סיאמיים הוא בצורה משולש עם צוואר ארוך ורזה. הגוף של החתולים הסיאמיים הוא בגודל בינוני ומבנה גופם שרירי. הרגליים ארוכות ועדינות והזנב ארוך ורזה. החתולים הסיאמיים מגיעים עם מסכה כהה / שחורה שמכסה את כל הפנים אבל לא עוברת את קצה הראש. הצבע הכהה נמצא גם באוזניים, ברגליים ובזנב. שאר הפרווה של החתול היא בצבע אחיד, אפור בהיר בדרך כלל. הפרווה של החתולים הסיאמיים מתכהה עם הגיל.

תכונות אופי

חתולים סיאמיים הם בעלי מזג נוח, נאמנים ואוהבים מאוד את בעליהם. חתולים סיאמיים לא יסתדרו זמן רב מידי לבדם, לכן הם מתאימים לגידול אצל אנשים ששוהים הרבה זמן בבית. אם אתם נוטים להיעדר לזמן ממושך מהבית, אפשר להביא להם חתול נוסף שישמש להם כחברה, בזמן שאתם לא נמצאים. החתולים הסיאמיים יעדיפו בהחלט לשחק עמכם ולדבר אתכם, מאשר לבצע כל פעילות אחרת. הסיאמיים עונים כאשר פונים אליהם וממש מנהלים שיחה, אם רק תקשיבו להם. הם אוהבים להיות מעורבים בכל הנעשה בבית ודורשים תשומת לב מרובה.
אי אפשר שלא להעריץ גזע זה, המשלב יופי יוצא דופי עם תכונות אופי. חתול סיאמי הוא לוויה נהדר.

היסטוריה

מקורו של החתול הסיאמי הוא במזרח הרחוק. חתול סיאמי נחשב כקדוש ותפקידו, על פי האמונה אז, היה ללוות את נשמות המתים אל העולם הבא. חתולים סיאמיים גודלו במקדשים הבודהיסטיים, והגזע לא הוכר מעבר לגבולות תאילנד (ממלכת סיאם). במחצית השנייה של המאה ה-19 החתולים הוענקו על ידי מלך סיאם לאירופאים נכבדים. מהרגע שהחתולים הסיאמיים הובאו לבריטניה ולאירופה, הם זכו להכרה ולאהבה בשל יופיים יוצא הדופן.

רוצים לקבל מידע נוסף על גזע ה- חתול סיאמי באופן קבוע?

מצטרפים למועדון הלקוחות שלנו ונהנים מתוכן מקצועי, טיפים ואפילו הטבות לפני כולם ובחינם!

בעצם הרשמתי ומתן פרטיי, אני מסכים להיכלל במאגר הלקוחות של ביופט לקבלת עדכונים, הטבות, קופונים ומבצעים מביופט, בכל אחד מערוצי התקשורת (בין היתר, sms ודואר אלקטרוני), בהתאם למדיניות הפרטיות של ביופט בתקנון האתר
אהבתם? שתפו
עדיין לא מצאת את מה שחיפשת? אנחנו זמינים עבורך לכל שאלה בווטסאפ שלנו לשליחת הודעה
x

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies. המשך גלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש זה.
למידע נוסף ניתן לעיין במדיניות הפרטיות