כניסת לקוחותעקבו אחרינו
הצטרפו למועדון ביופט
Whatsapp Whatsapp

תיאור כללי

חתול מגזע סקוטיש פולד יכול להיות בעל פרווה קצרה או פרווה ארוכה. הפרווה היא בעלת מגע קטיפתי, העיניים של חתולים אלו הן גדולות ומעוגלות והן מעניקות לו הבעה חמודה, בדרך כלל צבע העיניים תואם את צבע הפרווה. הראש של חתולים מגזע סקוטיש פולד מעוגל ומונח על צוואר קצר, האף שלהם קצר מאוד עם נטייה קלה קדימה. האוזניים של חתול סקוטיש פולד מקופלות ושמוטות כלפי מטה וקדימה. הגוף של חתולים מגזע סקוטיש פולד הוא מעוגל, בגודל בינוני עם רגליים קצרות. פרוות החתולים יכולה להגיע במגוון של צבעים ודוגמאות.

תכונות אופי

חתולים מגזע סקוטיש פולד הם חתולים עדינים ומתוקים, הם מסתדרים נפלא גם עם ילדים וגם עם חיות אחרות.

היסטוריה

חתול הסקוטיש פולד הראשון נמצא על ידי איכר סקוטי, הוא הבחין בגור חתולים יוצא דופן בעל פרווה לבנה ואוזניים שמוטות. כאשר חתול זה זווג נולדו לו גורים גם הם בעלי אוזניים שמוטות, מאחר והגן שמייצר את האוזניים השמוטות הוא דומיננטי. הגזע כפי שהוא מוכר כיום נוצר על ידי זיווג של חתול סקוטי עם חתול בריטי כחול בעל פרווה קצרה. חתול סקוטיש פולד פופולארי בארה"ב וכמעט ואינו ידוע בבריטניה.

רוצים לקבל מידע נוסף על גזע ה- סקוטיש פולד באופן קבוע?

מצטרפים למועדון הלקוחות שלנו ונהנים מתוכן מקצועי, טיפים ואפילו הטבות לפני כולם ובחינם!

בעצם הרשמתי ומתן פרטיי, אני מסכים להיכלל במאגר הלקוחות של ביופט לקבלת עדכונים, הטבות, קופונים ומבצעים מביופט, בכל אחד מערוצי התקשורת (בין היתר, sms ודואר אלקטרוני), בהתאם למדיניות הפרטיות של ביופט בתקנון האתר
אהבתם? שתפו
עדיין לא מצאת את מה שחיפשת? אנחנו זמינים עבורך לכל שאלה בווטסאפ שלנו לשליחת הודעה
x

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies. המשך גלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש זה.
למידע נוסף ניתן לעיין במדיניות הפרטיות