כניסת לקוחותעקבו אחרינו
הצטרפו למועדון ביופט
Whatsapp Whatsapp

תיאור כללי

חתולים מגזע סינגפורה הם קטנים בהשוואה לגזעי חתולים אחרים, משקלו של הזכר יכול להגיע עד ל- 3.55 ק"ג. הגוף שלהם שרירי. העיניים הגדולות בצורת שקד, בצבע ירוק או צהוב והאוזניים הגדולות והמחודדות, מעניקות לחתול זה את מראהו המיוחד. הזנב של החתול מגזע סינגפורה דק, והפרווה, בעלת קצוות שיער בצבעים שונים, יוצרת את המראה הייחודי כל כך לחתול זה.

תכונות אופי

החתולים מגזע סינגפורה הם חתולים סקרנים, מלאי חיבה לבני המשפחה ורגישים מאוד, הם מאוד אוהבים את חברת בני המשפחה ומאוד אוהבים לדבר. חתולי הסינגפורה גם מאוד אוהבים לשחק ולצפות בכל פעילות שנעשית בתוך הבית, הם תובעים תשומת לב גדולה ומתקשים להישאר לבדם לתקופת זמן ממושכת.

היסטוריה

ההיסטוריה של החתול מגזע סינגפורה אינה ברורה לאשורה, המקור שלו (כמו שמו) הוא מסינגפור, כאשר הפירוש של השם הוא "עיר האריות" – השם שהמקומיים נתנו לעיר שלהם. כנראה שמדובר בגזע טבעי שיובא לארה"ב באמצע שנות השבעים, על ידי זוג אמריקאי. את הפרווה החלקה, האופיינית כל כך לחתולים אלו, יוצר גן רצסיבי. ישנם הגורסים שלא מדובר בגזע טבעי, אלא בהכלאה של חתול מסינגפור עם חתול בורמזי.

רוצים לקבל מידע נוסף על גזע ה- סינגפורה באופן קבוע?

מצטרפים למועדון הלקוחות שלנו ונהנים מתוכן מקצועי, טיפים ואפילו הטבות לפני כולם ובחינם!

בעצם הרשמתי ומתן פרטיי, אני מסכים להיכלל במאגר הלקוחות של ביופט לקבלת עדכונים, הטבות, קופונים ומבצעים מביופט, בכל אחד מערוצי התקשורת (בין היתר, sms ודואר אלקטרוני), בהתאם למדיניות הפרטיות של ביופט בתקנון האתר
אהבתם? שתפו
עדיין לא מצאת את מה שחיפשת? אנחנו זמינים עבורך לכל שאלה בווטסאפ שלנו לשליחת הודעה
x

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies. המשך גלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש זה.
למידע נוסף ניתן לעיין במדיניות הפרטיות