כניסת לקוחותעקבו אחרינו
הצטרפו למועדון ביופט
Whatsapp Whatsapp

חתול חדש בבית - המדריך המלא

יש לכם חתול חדש בבית? מזל טוב! אספנו עבורכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת על חתלתול חדש
1

לקראת אימוץ חתול

חושבים לאמץ חתול ? איזה כיף לכם! לפני שמאמצים חתול חדש יש כמה דברים שחשוב לדעת. איך למצוא חתול שמתאים לאופי המשפחה וצרכיה? האם כל בני הבית מוכנים לחתול החדש? אילו הוצאות כרוכות באימוץ חתול? איך להכין את הבית עם כל האביזרים הנחוצים? מה חשוב בימים הראשונים ואיך לייצר לחתול סביבה נכונה? הכנסו וקראו את 8 הדברים שצריך לדעת לקראת אימוץ חתול

לכתבה המלאה
2

תזונה לגור החדש

אימצתם גור חתולים חדש או שאתם מתכננים לאמץ בקרוב? ברכות! להביא חתול חדש הביתה זו חוויה אדירה. גורי חתולים כל כך משעשעים וכל חמודים שאי אפשר לתאר. דמיינתם כבר כמה כיף הולך להיות לכם? יופי עכשיו, בואו נתכונן לזה בצורה הכי טובה ונכונה כדי שהוא ירגיש בבית ותיהנו יחד.

נתחיל מזה שעבור הגור, המעבר מסביבת המחיה שבה הוא היה לבית חדש עם משפחה חדשה הוא שינוי מאוד משמעותי. אז, מה תצטרכו לדעת כדי לטפל בו כבר ביום הראשון, כולל מה לתת לו לאכול?
כל מה שאתם צריכים לדעת במדריך המלא שלנו

לכתבה המלאה
3

הכן את סביבת המחייה

"חתולים זקוקים לסביבת מחיה מתאימה ומדויקת למען הבריאות הפיזית והנפשית שלהם". כך נכתב לאחרונה במדריך שפורסם על ידי האיגוד הבינלאומי לרפואת חתולים. אנחנו כמובן מסכימים עם כל מילה במשפט הזה, אז בואו נראה למה ומה המשמעות של סביבת המחיה שבה החתול שלך חי ואיך היא משפיעה על הבריאות שלו – הבריאות הפיזית והבריאות הנפשית שלו. קיימים הרבה הוכחות וסיפורים שמדברים על כך שלסביבת מחיה לא מתאימה ותנאי מחיה לא מתאימים, יש השפעה אדירה על התפתחות של סטרס, מחלות ובעיות התנהגות אצל חתולים. אז הנה חמישה צעדים ראשונים שחשוב לספק לחתול החדש שלנו.

לכתבה המלאה
4

צעדים ראשונים לטיפול בגור חתולים

חתול חדש בבית? איזה כיף! חתולים הם חברים נהדרים, אבל הם גם דורשים הרבה תשומת לב ודאגה.
מה חשוב לוודא כשאר מטפלים בחתול? איזה ציוד צריך ואיך בוחרים אותו? מה חשוב בשגרת היומיום עם החתול? ביקור אצל וטרינר, עיקור/סירוס וטיפול במזיקים. הכנסו וקראו את 11 הצעדים הראשונים לטיפול בחתול חדש

לכתבה המלאה
x

לידיעתך, באתר זה נעשה שימוש בקבצי Cookies. המשך גלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש זה.
למידע נוסף ניתן לעיין במדיניות הפרטיות