חדש על המדף! מזון אולטרה פרימיום URBAN CHOICE

שלום לאוהבי החתולים ו/או הכלבים!

בימים בהם חדשות טובות הן מצרך נדיר, אני שמח לספר לכם של סדרה חדשה של מזון לחיות מחמד אשר הגיעה לארץ בימים אלה ממש.

כשהאדם ביית את הכלבים והחתולים, חתמנו אתם על חוזה: אתם תדאגו לנו ואנחנו נבטיח לדאוג לכם. הרחקנו אותם מסביבתם הטבעית והכנסנו אותם אל בייתינו, ערינו ולבנו.

בני דודם שנשארו מאחור ביערות ובסוואנות צריכים לדאוג לעצמם. לעומתם, חיות המחמד שלנו, לטוב ולרע, תלויות בנו לספק 100% מצרכיהם התזונתיים.

וטרינרים ומדענים שהקדישו את חייהם לתחום ההזנה של חיות מחמד, ואני בתוכם, מחויבים כל העת לדייק ולשפר את היצע המזון, תוך יישום הידע הנצבר באופן מתמשך ודאגה לבריאותם ורווחתם של ידידינו ההולכים על ארבע.

מאז סיום לימודי הרפואה הווטרינריה, אני עוסק בהזנה של חיות בית ולקחתי חלק בפיתוח מוצרי מזון רבים עבור כלבים וחתולים. בכל פעם שיוצא לשוק מוצר כזה אני מתרגש מחדש, אך הפעם אני נלהב במיוחד.זאת, מכיוון שהפיתוח של Urban Choice נותן לנו לראשונה אפשרות להתאים את הפורמולה במדויק עבור הרבה מאד חיות מחמד שעד היום לא התחשבו בצרכיהם המיוחדים.

אנחנו יודעים, שמרפאות וטרינריות המשרתות אוכלוסייה כפרית רואות תמהיל שונה של תחלואה בהשוואה למרפאות במרחב העירוני. בעיר יש יותר תחלואה סביב מיעוט פעילות והשמנת יתר, שחיקת מפרקים וכפות רגליים, נזקי זיהום אוויר והרבה הפרעות התנהגות בגלל היצף חושי.

צוות הפיתוח בו הייתי שותף בדק את המאפיינים הסביבתיים וההתנהגותיים במרחב העירוני שיכולים להשפיע על בריאות חיות המחמד. שאלנו את עצמנו כיצד ניתן להקל על חיות מחמד אלה באמצעות המזון ובנינו מתכונים בהתאם. אנחנו תמיד שואפים לייצר מזון המחקה, ככל שניתן, את הדיאטה של טורפים בטבע. זה מתבטא בשימת דגש על מרכיבים מהחי והפחתת השימוש בצבעי מאכל, חומרי טעם מלאכותיים וחומרים משמרים. בפיתוח של Urban Choice אימצנו גישה זו, אך לא עצרנו שם. הרי חיות המחמד בכלל ובוודאי אלה החיות בסביבה עירונית, לא נמצאות בטבע ומגיע להן התאמות הרלוונטיות לסביבת החיים שלהן.

התכונות המיוחדות של Urban Choice המותאמות לחיים בסביבה עירונית כוללות:

  • הגבלה קלורית, חלוקה נכונה בין מקורות האנרגיה והוספת L-Carnitine כדי לעזור בהתמודדות עם חוסר פעילות והשמנת יתר.
  • תוספת קמומיל ופסיפלורה, צמחים מרגיעים אשר מסייעים להתמודדות עם הסטרס הנובע מרעשים חזקים, תאורה לא טבעית, ריחות חזקים ומאפיינים עירוניים מסוג זה.
  • הוספת חומצות שומן חיוניות עם איזון נכון בין אומגה 3 ל-6, לסיוע במיתון תהליכים דלקתיים ולהגנה על העור והפרווה
  • תוספת סופר-פודס וצמחי מרפא עם נוגדי חמצון טבעיים (תרד, ברוקלי, ספירולינה, חמוציות, יוקה, רוזמרין, גפן, כורכום, הדרים, הדס ועוד) לעזרה בהאטת נזקי זיהום אוויר ועקה.
  • חיזוק של סיבים פרה-ביוטיים וחיידקים פרוביוטיים להגנה על מערכת העיכול וחיזוק מערכת החיסון.
  • תוספת של אבץ, כונדרואיטין וגלוקוזאמין לתמוך בהתמודדות עם עומס על מפרקים וכריות כף הרגל האופייני לכלבים שהולכים הרבה על משטחים קשים ומדרגות.

בנוסף, המזונות היבשים לחתולים מסייעים להתמודדות עם תופעות האופייניות לחתולים שחיים רק בבית: תוספת של חומצות שומן חיוניות וסיבים תזונתיים מיוחדים להפחתת כדורי פרווה, ופורמולה התומכת בחומציות שתן המפחיתה סיכוי לאבנים וסתימות בדרכי השתן.

קו המוצרים כולל מזון יבש מלא לכלבים וחתולים המותאם לכל שלב בחיים, שימורים מפנקים באיכות מאד גבוהה, חטיפים בריאים לכלבים ומאלט פסטה לסיוע בהפחתת נזקי כדורי פרווה בחתולים.

ובנימה אישית, בפיתוח קו מוצרים חדשני זה, השתתפו, בין היתר, הכלב שלנו ברוס והחתולים שלנו, ג'יף ו-GJ. הם פחות מבינים בתזונה, אבל גם הם הסכימו, כמו הרוב המוחלט של הטועמים, שהמוצרים טעימים יותר מכל מזון אחר שהם טעמו עד היום.

בברכה,

ד"ר דיויד רוזנבלט

וטרינר ראשי, ביופט