חדש בחנויות

מזון בוטיק איטלקי יבש לחתולים Schesir המתאפיין באיכותו ומכיל רכיבים מן הטבע ללא הורמונים, ללא כל תוספי טעם וצבע וללא חומרים משמרים

87% מבעלי חיות המחמד בישראל תופסים את חיית המחמד כחלק מהמשפחה ומייחסים חשיבות גבוהה למתן תזונה בריאה ואיכותית לחיית המחמד שלהם.
ליין המזון היבש לחתולים "Schesir", המושק בימים אלו בישראל, מכיל מגוון של כ 7 מזונות בוטיק לחתולים: חתלתולים, בוגר עוף, בוגר דגים, סניור, הירבול, סטרילייזד עוף וסטרילייזד חזיר, המאפשרים התאמה למגוון צרכים וייחודים בכך שמכילים מקור בודד של חלבון מן החי.

המותג, שהמזון הלח שלו לחתולים כבר מוכר ואהוב כל כך בישראל, מאפשר היום לחתול שלך ליהנות גם ממזון יבש, המספק לו תזונה בריאה ומלאה.
חברת שזיר הינה היצרנית היחידה שמקפידה על חלבון ממקור יחיד מן החי (MONO-PROTEIN) במזון היבש. משמעות הדבר הוא שכאשר אתה קונה לחתול שלך מזון יבש מבשר כבש, מקור החלבון מן החי יהיה מבשר כבש בלבד. לא תהיה בו אפילו טיפונת בשר עוף או חלבון אחר מן החי. אם החתול שלך מעדיף דג – גם במוצר זה מקור החלבון מן החי יהיה מדג בלבד, וכן הלאה…
ההרכב המכיל חלבון ממקור חי אחד במזון היבש של שזיר, מאפשר לבחור לחתול הרגיש לחלבון מסוים (לחלבון עוף במרבית המקרים) מזון ממקור טהור שנקי לחלוטין מהמרכיב הבעייתי, או פשוט לקנות לו את המזון הטעים לו ביותר.
זוהי עוד דרך להבין, לא פחות טוב מהחתול שלך, למה מוצרי SCHESIR נחשבים למזון בוטיק.

המותג "Schesir" הינו מותג איטלקי פורץ דרך בתחומו אשר מציע מוצרי תזונה איכותיים לשוק חיות המחמד. כל מוצרי החברה מיוצרים מחומרי גלם נבחרים: דגים מהים הפתוח, עוף שגדל ללא הורמונים ומאודה בתהליך ידני עדין ומוקפד ללא כל תוספי טעם, צבע או חומרי שימור. המותג "Schesir" הינו מותג איטלקי פורץ דרך בתחומו אשר שם דגש על טבעיות מוצריו, כחלק מתפיסת עולם שלמה המכבדת את כדור הארץ, את הטבע ואת בעלי החיים. המותג מקפיד על אתיקה ועל שמירת הקיימות תוך ניטור מתמיד של טביעת הרגל הפחמנית שלו.

*ע"פ מחקר אומניבוס של הגל החדש 2015